Меню
WOG інтегрував Apple Pay в свій мобільний додаток
5 березня 2019

Прикладати смартфони до терміналів з підтримкою безконтактних платежів діджиталізовані покупці вже звикли. А як щодо онлайну?

Мережа АЗК WOG першою серед рітейлерів інтегрувала спосіб оплати Apple Pay в свій мобільний додаток PRIDE. А отже, власники iPhone можуть використовувати Apple Pay для оплати пального та кави з WOG PAY та покупок в онлайн-магазині. Раніше для безконтактних платежів в додатку використовувався тільки цифровий гаманець Masterpass. Тепер у клієнтів WOG є вибір, який платіжний інструмент використовувати.

Переваги Apple Pay

При оплаті Apple Pay номер картки не зберігається на смартфоні або сервері Apple і не передається продавцеві товару. Замість цього присвоюється індивідуальний номер пристрою і генерується одноразовий унікальний код транзакції.

Як використовувати Apple Pay в додатку PRIDE

Якщо клієнт вже користується Apple Pay, при покупці в додатку PRIDE потрібно просто натиснути на кнопку Apple Pay в способі оплати і підтвердити операцію за допомогою Touch ID або Face ID. Якщо платіжна карта в Apple Pay ще не додана, то її можна токенізувати як в додатку Wallet, так і прямо в додатку PRIDE в процесі здійснення покупки.

Де використовувати Apple Pay в додатку PRIDE

Apple Pay може використовуватися при покупках з WOG PAY і в онлайн-магазині. WOG PAY Пальне - це вже  улюблений клієнтами WOG сервіс заправки не виходячи з авто. Apple Pay можна використовувати при заправці на певну кількість літрів або суму. Заправка до повного баку з Apple Pay стане доступною із наступними оновленнями додатка. WOG PAY Кава - це новий сервіс, що дозволяє оплатити напої прямо біля кавомашини, не підходячи до каси. В онлайн-магазині можна купити заздалегідь літри пального і гарячі напої. Тепер у всіх цих сервісах в способі оплати крім цифрового гаманця Masterpass є і Apple Pay.

«Клієнти просили нас додати альтернативний платіжний інструмент - і ми це зробили спільно з нашими давніми партнерами, лідерами на ринку фінансових операцій. Наступним кроком ми інтегруємо Google Pay, щоб задовольнити потреби і користувачів ОС Android», - коментує новацію заступник директора Департаменту IT WOG Андрій Бобров.

Навіщо WOG продовжує впроваджувати інновації

«Ми спостерігаємо зростання частки покупок через додаток на наших АЗК. Кількість розрахунків за пальне з карткою ПРАЙД в додатку досягає 20% від всіх покупок пального в рамках програми лояльності ПРАЙД. Доля клієнтів, що заправляються з WOG PAY, складає вже майже 5%. Через 2 тижні після виходу нового додатка кількість чеків з покупками на паливний гаманець збільшилася майже в 3 рази, а кількість чеків з покупками на кавовий гаманець - в 5. З ростом частки власників смартфонів ця тенденція продовжиться. Ринок мобільних платежів має великий потенціал для розвитку. Digital-стратегія у WOG в пріоритеті, тому ми повністю оновили наш мобільний додаток і продовжуємо розширювати його функції», - говорить Head of Digital WOG Євгеній Чорний.

В WOG розраховують, що інтеграція Apple Pay послужить додатковою мотивацією для переходу на новий додаток PRIDE, реліз якого відбувся на початку лютого поточного року. А також сподіваються, що клієнтів, які пробують нові технології, буде все більше. На питання «Навіщо вам це?», в WOG відповідають: «Нові технології - це зручність і значна економія часу. Ми дбаємо про наших клієнтів, ми пропонуємо їм більше. А ще нам цікаво пробувати нові рішення і спостерігати, як вони, долаючи скепсис і страх людей перед новим, вкорінюються і змінюють наші звички».

Спосіб оплати Apple Pay доступний в додатку PRIDE для iOS. Apple Pay працює на iPhone 6 та всіх наступних моделях. Список банків з підтримкою технології Apple Pay поступово розширюється і на сьогодні включає: «Альфа-Банк», Банк «Південний», «Банк Восток», КОНКОРД банк, ПУМБ,  Monobank, «Ощадбанк», «ПриватБанк», УкрСиббанк.


Інші новини