Меню
WOG повністю оновив свій мобільний додаток
4 лютого 2019

Мережа АЗК WOG випустила абсолютно новий мобільний додаток PRIDE. Змінилася як архітектура, так і дизайн додатка. Основний акцент — на балансі бонусів, як капіталі клієнта, який він може накопичувати і витрачати. В сервісі WOG PAY додалися нові функції: WOG PAY Кава та WOG PAY Гаманець. Серед інших нововведень: онлайн-магазин в додатку, авторизація за номером телефону, використання Touch ID, Face ID, Fingerprint і багато іншого. Нові функції та вдосконалені попередні розширять не тільки базу користувачів додатка, але і частоту його використання  на користь клієнта.

На сьогодні кількість розрахунків за пальне з наданням картки ПРАЙД в мобільному додатку сягає 20% від усіх покупок пального в рамках програми лояльності ПРАЙД.

«Ми з нуля створили повністю новий додаток PRIDE, додавши в нього всі ті зміни, на необхідність яких вказували наші користувачі, — розповідає Head of Digital WOG Євгеній Чорний. — Ми переглянули підхід до інтерфейсу та зробили додаток максимально корисним для клієнтів. Ми спиралися на їхній фідбек, їхні побажання та впевнені, що вони будуть задоволені не тільки новим досвідом використання додатка, але і тими акціями, які ми готуємо ексклюзивно для «прайдовців»».

Отже, що нового?

Баланс бонусів винесений на головний екран, як один з основних елементів. Тут же залишок придбаних в онлайн-магазині літрів пального та кави. В додатку більше немає реклами. А зручна історія транзакцій дозволяє контролювати покупки і бонуси.

Популярний сервіс WOG PAY розширює можливості безконтактних покупок и тепер дозволяє не тільки оплатити пальне, не виходячи з авто, але і купити каву або чай, не підходячи до каси, а прямо на кавомашині.

Якщо до каси все же треба іти, WOG PAY Гаманець дозволить оплатити покупки, просто показавши QR-код, в якому вже зашиті платіжна картка з цифрового гаманця Masterpass та картка лояльності ПРАЙД. Таким чином, клієнту достатньо тільки смартфона з додатком, щоб здійснити всі необхідні покупки на АЗК WOG.

В новому додатку реалізовані такі важливі фичі як: авторизація за номером мобільного телефону, відкриття картки лояльності свайпом, доступ до онлайн-магазину прямо в додатку.

В новому PRIDE при використанні сервісу WOG PAY замість вводу пін-коду відтепер можна застосовуватиTouch ID, Face ID або Fingerprint.

Був удосконалений калькулятор витрат пального відповідно до обраного маршруту. Розрахунок став точнішим, бо тепер в якості начальної та кінцевої точок маршруту можна вказати не просто населений пункт, а конкретну адресу.

Також в додатку оновили карту АЗК, де можна: знайти конкретний АЗК, прокласти маршрут до потрібного об’єкту, ознайомитися з інформацією про доступні сервіси, види пального та ціни, а також залишити зворотній зв’язок.

Всі важливі повідомлення тепер зберігаються в центрі повідомлень, а саме в профілі клієнта. При цьому, самим профілем можна керувати безпосередньо з мобільного додатка: змінити ім’я, контактні дані та пін-код картки ПРАЙД, змінивши згенерований код на власний набір цифр.

«Ми не зупиняємося и продовжуємо удосконалювати додаток PRIDE. Ми активно працюємо над оптимізацією швидкості роботи нового додатка і вже готуємо нові функції, які розширюють спектр безконтактних оплат. Все буде cashless!», — підсумовує Євгеній Чорний.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОКІнші новини