Меню
WOG CAFE: новий заклад в серці Києва
24 листопада 2015


Компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» відкрила в столиці перше кафе, яке працюватиме окремо від АЗК. Найближчим часом WOG має намір відкрити близько 200 таких закладів на території всієї України. Про це заявив генеральний директор компанії «ВОГ РІТЕЙЛ» Сергій Корецький під час презентації першого WOG CAFE в центрі Києва.

«WOG – це не лише пальне, а й зручні мінімаркети, смачна кава та їжа. Саме тому відкриття WOG CAFE – це квінтесенція розвитку та досвіду діяльності нашої компанії. Наші амбітні плани – це відкриття вже в наступному році понад 30 WOG CAFE у містах-мільйонниках та обласних центрах. За три-чотири роки прагнемо відкрити до 200 закладів. Наступне WOG CAFE буде відкрито за кілька місяців у Львові», - наголосив він.

Зазначимо, що ця подія є унікальною для українського бізнесу, адже досі жодна мережа автозаправних комплексів не відкривала кафе з такою ж назвою та тематикою.

«Вперше паливна компанія відкриває кафе з такою ж назвою, як мережа АЗК - таких прецедентів в Україні ще не знають. Втім, за роки своєї діяльності і розвитку мережі WOG ми отримали достатньо досвіду, щоб сміливо стати на шлях завоювання ринку громадського харчування. Впевнений, що наше кафе стане не просто закладом, де можна смачно поїсти, а й місцем, де можна зустрітися з друзями, колегами, знайомими, щоб цікаво та весело провести час», - підкреслив директор з продажів ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» Денис Кудін.

Родзинкою та унікальною особливістю WOG CAFE стане той факт, що в кафе можна рохраховуватись бонусами програми лояльності PRIDE.

Шеф-кухарі WOG CAFE впевнені – наше меню не залишить голодним жодного відвідувача.

Інтер’єр кафе здивує гармонійним поєднанням домашнього затишку та індустрільального стилю. Саме у WOG CAFE  в центрі міста кияни зможуть смачно поїсти за такими ж цінами як на АЗК.

«Головне завдання бренду WOG - дарувати людям радість. Ми впевнені, що окремі WOG CAFE - це найкоротший шлях зробити кожного українця трохи щасливішим! Тому в довгостроковій перспективі ми хочемо зробити WOG CAFE справжнім українським Starbucks. Адже для цього у WOG є всі можливості», - резюмував директор з маркетингу WOG Віталій Ткаченко.


Інші новини