Меню
Увага! Шахраї!
7 липня 2022

Важливо!

Будьте обачливими: шахраї створили клон офіційного онлайн-магазину  WOG. Для введення в оману користувачів, на фейковому ресурсі розміщені посилання на офіційний сайт мережі АЗК WOG та Центр підтримки клієнтів.

Сайт створений з метою заволодіння грошима та персональними даними клієнтів.

Звертаємо увагу і вкотре закликаємо купувати талони і паливні картки виключно через офіційні представництва WOG, контакти яких є на офіційному сайті wog.ua. В жодному разі не звертатись до сторонніх компаній та не купувати з рук.

Наші офіційні канали комунікації залишаються незмінними:

Офіційний сайт: wog.ua

Facebook: https://www.facebook.com/azkWOG

Instagram: https://www.instagram.com/azkwog/

TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMNUL7Fn5/

Любі клієнти, зверніть увагу — WOG не реалізовує паливні талони і картки через сторонні сайти, Telegram-канали, групи у Viber, сторінки в TikTok та інші соціальні мережі. Також ми не ведемо комунікацію у Telegram-каналах щодо продажі паливних талонів, тому будемо вдячні за вашу активну позицію, та розміщення скарг на подібні публікації - не дозволяйте шахраям вводити вас в оману.

Для отримання актуальної інформації щодо наявності пального користуйтеся розділом Карта у застосунку PRIDE, та по можливості уникайте анонімних груп та каналів, які інформують про наявність пального, оскільки саме ці групи використовуються для реклами різних шахрайських схем з фіктивного продажу талонів.

Будьте уважними та не дозволяйте собі стати жертвою шахрайства.

З турботою, WOG💚

Інші новини