Меню

Офіційні правила програми ПРАЙД

Поняття і терміни

Програма лояльності ПРАЙД (Програма) – комплексна система заходів, що регулює взаємовідносини між Організатором та Учасниками Програми, в рамках якої учасники мають можливість накопичувати бонуси та отримувати винагороди.

Організатор Програми – ТОВ «ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ» (мережа АЗК WOG в Україні). Організатор володіє електронною базою даних яка зберігає інформацію про Учасників, історію їх покупок в точках продажу Організатора.

Учасники – фізичні особи, які беруть участь у Програмі, згідно умов, що встановлює Організатор.

Картка Учасника – пластикова картка з магнітною смужкою, яка надає можливість Учаснику накопичувати бонуси за придбання пального, товарів і послуг на АЗК WOG та використовувати бонуси для отримання винагород (по додатковій карті – тільки накопичувати).

Віртуальна картка Учасника - це електронна картка, яка не має фізичного носія, але є повноцінною карткою програми лояльності ПРАЙД. Віртуальна карта дозволяє Учаснику накопичувати бонуси за придбання пального, товарів і послуг на АЗК WOG, а також використовувати бонуси (по додатковій картці - тільки накопичувати). Віртуальну карту можна отримати у мобільному застосунку WOG. Використовувати бонуси віртуальній карті ПРАЙД можливо тільки після установки на картку пін-коду.
Номер телефону учасника – є аналогом пластикової та віртуальної карток ПРАЙД та дозволяє учаснику накопичувати бонуси за придбання пального, товарів і послуг на АЗК, а також використовувати бонуси із обов’язковим введенням ПІН-коду.

Бонуси – одиниці виміру винагороди, які отримує Учасник при виконанні умов Програми. Конвертуються згідно умов Програми.

Винагорода – право Учасника на придбання товарів та послуг в Точках продажу за спеціальною ціною, згідно умов Програми.

ПІН-код– додатковий захист картки, що встановлюється учаснику та використовується як засіб авторизації (перевірки дозволу на доступ) в момент списання Бонусів або пального / кави з гаманця.

QR-код - матричний код, який є аналогом пластикової і віртуальної карток ПРАЙД, і розпізнається скануючим обладнанням на АЗК.

Рахунок учасника – сукупність облікових та інформаційних даних в системі Організатора на якому накопичуються та зберігаються бонуси, а також з якого відбувається списання необхідної кількості бонусів за бажанням Учасника за придбання пального або товарів в мережі АЗК WOG.

Електронний сертифікат «Решта на ПРАЙД» – це електронний документ, що надає право на знижку на придбання товарів на АЗК WOG (крім алкоголю та тютюну) на суму, що еквівалентна номіналу сертифікату.

1. Участь в Програмі

1.1.  Учасниками Програми є особи, які розраховуються за придбане пальне та товари народного споживання на АЗК за готівку або банківськими платіжними картками, проживають в Україні і яким виповнилось 18 років.

1.2. Для участі в програмі ПРАЙД необхідно здійснити будь-яку покупку на АЗК WOG, що бере участь в Програмі за готівку або за допомогою банківської платіжної картки (пальне, товари в магазині або кафе) та надати номер мобільного телефону для активації рахунку учасника. Після успішної активації на номер мобільного телефону учасника надходить СМС-повідомлення з підтвердженням.

1.3.  Інформація про те, що на АЗК поширюється дія програми «ПРАЙД», розміщується на спеціальних інформаційних плакатах поруч із касою або біля входу до торгового приміщення АЗК. Актуальна інформація про перелік АЗК, на які поширюється дія Програми, розміщена на www.wog.ua.

1.4. Після реєстрації Учасники можуть отримати SMS-повідомлення на номер мобільного телефону, що був вказаний при реєстрації, з інформацією про акції та спеціальні пропозиції.

2. Зарахування та використання бонусів

2.1.  Учасник має можливість накопичувати бонуси, здійснюючи покупки на АЗК за готівку або за допомогою банківських платіжних карток. Зарахування бонусів здійснюється на рахунок Учасника, яку він має надати касиру на АЗК в момент оплати. Кількість бонусів, яка зараховується на рахунок Учасника, визначається умовами Програми.

2.2.  Бонуси зараховуються за кожну повну гривню, яку витрачає Учасник, купуючи пальне або товари в магазині на АЗК WOG з використанням картки «ПРАЙД» але тільки за умови, якщо сума чеку перевищує 1 гривню. Якщо сума чеку менша 1 гривні, бонуси не нараховуються.

2.3. Клієнт має право купити електронний сертифікат «РЕШТА НА ПРАЙД», який дає право на знижку на подальші покупки на WOG , в тому числі, але не виключно, Клієнт має право перерахувати решту з готівкового розрахунку на картку «ПРАЙД».
Електронний сертифікат дає право на знижку із розрахунку 1 грн – 100 бонусів.

2.4 По стандартній схемі зарахування бонусів за купівлю пального або товарів народного споживання становить: 1 бонус за 1 сплачену гривню.
Важливо! Учасник отримує можливість накопичувати бонуси відразу після активації рахунку, включаючи бонуси за першу покупку. Для зарахування бонусів за першу поточну покупку учасник повинен надати оператору АЗК при її здійсненні номер власного мобільного телефону для уніфікації учасника програми в системі «ПРАЙД» та подальшої реєстрації картки. У випадку відмови надати оператору номер мобільного телефону для уніфікації в системі, бонуси за  першу поточну покупку не будуть зараховані.

2.5.  Нарахування бонусів по дисконтним акціям та програмам визначається виключно офіційними правилами (або іншими регламентними документами) цих програмам / акцій. Бонуси не зараховуються за купівлю підакцизних товарів, окремих товарів, послуг, перелік яких встановлює Організатор.

2.6. Бонуси стають доступними для використання Учасником впродовж однієї доби після зарахування.
При використанні бонусів електронний сертифікат використовується першочергово.

2.7. Зараховані бонуси зберігаються на рахунку учасника 6 (шість) місяців з моменту зарахування. У випадку, якщо Учасник з будь-яких причин не використав бонуси протягом вказаного терміну, їх залишок автоматично анулюється. Порядок анулювання не використаних бонусів визначається та встановлюється в односторонньому порядку Організатором Програми та може бути роз’яснений Учаснику Програми за відповідним письмовим запитом останнього. Строк дії картки (фізичної або віртуальної) необмежений.

2.8. Бонуси не є засобом платежу і можуть використовуватись Учасником тільки для отримання винагороди – права придбання товару або послуги в точці продажу за спеціальною ціною, згідно умов Програми. Для використання накопичених бонусів Учасник повинен звернутись до оператора АЗК, на яку поширюється дія Програми.

2.9. Кількість бонусів, що може бути використана Учасником для обміну на винагороду, повинна бути достатньою для такого отримання – еквівалентно вартості винагороди. Максимальна кількість бонусів, що може бути списана з рахунку Учасника протягом календарної доби - 2000 гривень.  Допускається як повна, так і часткова оплата товару бонусами. Вартість знятих бонусів відображається в чекові як розмір знижки.

2.10. Використовувати бонуси можуть лише зареєстровані Учасники. Зареєструватися в Програмі Учасник може одним з наступних способів:

2.10.1 Зателефонувати за номером гарячої лінії 0 800 300 525, та надати оператору необхідну для реєстрації інформацію.

2.10.2 Заповнити спеціальну реєстраційну форму у режимі он-лайн за допомогою Інтернет на сайті програми ПРАЙД www.wog.ua.

2.10.3 Заповнити спеціальну реєстраційну форму у мобільному застосунку PRIDE у режимі он-лайн.

2.11. Бонуси не використовуються для придбання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів, карток поповнення стільникового зв’язку, товарів, послуг що підпадають під категорію акційних, та окремих товарів і послуг, перелік яких може встановити Організатор.

2.12. Бонуси по одній картці «ПРАЙД» зараховуються по перших шести чеках за добу на одному АЗК та за дев'ять чеків в мережі АЗК. За покупки понад встановленні норми вказані в цьому пункті, зарахування бонусів на картку не передбачене. 

2.13. Бонуси не зараховуються за покупки, здійснені з використанням бонусів.

2.14. При поверненні товару, за покупку якого Учаснику були зараховані бонуси, кількість бонусів, яка була зарахована списується з рахунку Учасника. При поверненні товару, придбаного за спеціальною ціною і за право покупки якого з картки Учасника були списані бонуси, кількість бонусів, яка була списана повертається на рахунок Учасника.

2.15. Учасник не має права на компенсацію вартості пального у випадку його відмови від участі у Програмі. 

3. Права та обов’язки Учасника Програми

3.1.  Учасник, телефонуючи на номер гарячої лінії 0 800 300 525, заповнюючи форму он-лайн реєстрації на сайті Програми або в мобільному застосунку для проходження реєстрації у Програмі, тим самим підтверджує, що йому виповнилось 18 років, він ознайомлений та погоджується з правилами Програми і дає згоду на внесення його персональних даних до електронної бази даних, що належить Організатору.

3.2.  Учасник несе відповідальність за достовірність наданих даних, а також своєчасне інформування про зміну свого телефонного номеру та інших даних.

3.3.  Про кількість накопичених бонусів та можливість їх використання, а також про залишок на гаманці Учасник може дізнатися з інформації, що міститься у фіскальному чеку, звернувшись до оператора АЗК, зателефонувати за номером гарячої лінії 0 800 300 525, за допомогою Web-сайту Програми або в мобільному застосунку PRIDE.

3.4.  Учасник отримує право використовувати накопичені бонуси «ПРАЙД» тільки після проходження реєстрації його персональних даних в системі «ПРАЙД», у разі коректного заповнення усіх обов’язкових полів реєстраційної форми на сайті Програми, або у разі надання необхідної достовірної інформації оператору контакт-центру, згідно п. 2.10.1  цих Правил.

3.5.  Учасник має можливість перевіряти правильність нарахування бонусів за допомогою мобільного застосунку PRIDE або зателефонувавши за номером телефону Гарячої лінії 0 800 300 525.

3.6.  Зареєстрований Учасник має право звернутись з проханням заблокувати свою картку.

3.7. У разі втрати пластикової картки Учасник зобов’язаний повідомити про це Організатора зателефонувавши на гарячу лінію. Учасник може продовжувати накопичувати/списувати бонуси з рахунку та користуватися всіма перевагами за допомогою номера телефону.
Організатор не несе відповідальності за всі транзакції, які були здійснені з карткою до моменту повідомлення Організатора про втрату картки.

3.8.  Учасник має право у будь-який момент відмовитись від участі у Програмі.

3.9.  Учасник надає Організатору право надсилати йому інформацію про Програму особистого або загального характеру, спеціальні пропозиції та новини за допомогою електронної пошти, SMS-повідомлень або телефонного зв’язку.

3.10.  В усіх питаннях, щодо відносин з Організатором, Учасник керується Цими правилами та вимогами чинного законодавства України.

3.11.  Учасник не має права передавати або розголошувати кодове слово та ПІН-код третім особам.

3.12. Беручи участь у Програмі, Учасник, як суб‘єкт персональних даних підтверджує, що ознайомлений з вимогами Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VІ та інших нормативних актів про захист персональних даних і надає згоду Організатору (ТОВ «ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ») як власнику бази персональних даних «ПРАЙД» на обробку відомостей про нього, в електронних формах за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем в необхідному та достатньому обсязі, а саме: прізвище ім‘я та по-батькові, дата народження, стать, місце постійного проживання, номер телефону Учасника, електронна адреса, тип, марка, рік випуску транспортного засобу, який є у власності/користуванні Учасника Програми, інформація про кількість та вік неповнолітніх членів родини, інформація щодо банку, страхової компанії та продуктового супермаркету, послугами яких користується Учасник тощо. Право на обробку персональних даних, суб‘єкт персональних даних надає Організатору з метою реалізації правовідносин в межах завдань та умов функціонування Програми. 

3.13. Надаючи згоду на обробку персональних даних, Учасник Програми повідомлений про включення його персональних даних до бази персональних даних «ПРАЙД» ТОВ «ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ» з метою  досягнення цілей та реалізації завдань Програми та обізнаний зі своїми правами, як суб‘єкта персональних даних, які визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме: знати про місцезнаходження бази  персональних  даних,  яка містить його персональні  дані;  її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування)  Власника цієї  бази;  давати  відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим особам, крім випадків, встановлених законом; отримувати  інформацію  про  умови  надання  доступу  до персональних даних; отримувати інформацію  про  третіх  осіб,  яким передаються його персональні дані, що містяться у відповідній базі персональних даних; на доступ до своїх  персональних  даних,  що  містяться  у  відповідній базі персональних даних; отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня  надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про  те,  чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних,  а також отримувати  зміст його персональних  даних, які зберігаються; пред'являти  вмотивовану  вимогу  із  запереченням  проти обробки  своїх персональних  даних  органами  державної  влади, органами  місцевого самоврядування при  здійсненні  їхніх повноважень, передбачених законом; пред'являти вмотивовану вимогу  щодо  зміни  або  знищення своїх  персональних  даних  будь-яким Власником цієї  бази,  якщо  ці  дані  обробляються  незаконно  чи  є недостовірними; на  захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати,  знищення,  пошкодження у зв'язку з  умисним  приховуванням,  ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей,  що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; звертатися  з  питань захисту своїх прав щодо персональних даних до  органів державної  влади,  органів  місцевого самоврядування,  до  повноважень  яких належить здійснення захисту персональних даних; застосовувати засоби правового захисту  в  разі  порушення законодавства про захист персональних даних.

4. Права та обов’язки Організатора Програми

4.1.  Картки Учасників Програми «ПРАЙД» є власністю Організатора Програми.

4.2.  Організатор має виняткові права на управління Програмою, її розвиток, доповнення та зміну умов. Організатор має виняткові права на вибір АЗК, які беруть участь або не беруть участь у Програмі «ПРАЙД».

4.3. З метою додаткового захисту балансу бонусів та гаманця ПРАЙД Організатор має право в односторонньому порядку на встановлення пін-коду на картку ПРАЙД, повідомивши про це Учасника шляхом відправки повідомлення на номер телефона вказаний при реєстрації.

4.4.  Організатор має право в односторонньому порядку вносити зміни в умови Програми (зміни у визначення спеціальної ціни, кількості бонусів, що зараховуються за покупку, виключати з переліку винагород окремі товари та послуги, припинення передбачуваних Програмою окремих заходів або Програми в цілому, впровадження нових заходів, зміна строку зберігання бонусів на рахунку, тощо), про що повідомляє Учасників Програми шляхом розміщення інформації у точках продажу та/або на Web-сайті Програми.

4.5.  Організатор має право відмовити у видачі картки, вилучити чи припинити дію картки у випадку виявлених фактів або обґрунтованих підозр:

4.5.1.  у разі виявлення не типової історії транзакцій. Не типові транзакції визначаються Організатором на власний розсуд;

4.5.2.  при відсутності будь-яких операцій з використанням картки впродовж 6 (шести)  місяців.

4.6.  Якщо під час реєстрації Учасник надав не всі дані на вимогу оператора Гарячої лінії, обов’язкові до заповнення, або подані дані є некоректними, Організатор залишає за собою право не вносити їх до бази даних і, відповідно, не реєструвати Учасника в Програмі.

4.7.  Організатор залишає за собою право надавати відповіді по всіх спірних питаннях на звернення Учасників впродовж 30 днів.

4.8.  Організатор залишає за собою право заблокувати картку ПРАЙД у випадку, якщо впродовж останнього року по ній не здійснювалось жодної транзакції.

4.9.Організатор залишає за собою право на встановлення обмежень на списання бонусів Учасника Програми «ПРАЙД».

4.10. До надання послуг, згідно умов Програми, Організатор вправі залучати третіх осіб, за умови дотримання положень Програми та  при цьому залишаючись у повній мірі відповідальним за результат наданих послуг.

4.11.  Організатор зобов’язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані Учасників Програми, використовувати їх в рамках програми, а також не надавати їх третім особам без згоди Учасника.

4.12. В усіх питаннях, щодо відносин з Учасниками Програми, Організатор керується цими правилами та вимогами чинного законодавства України.

 

АЗК, де діє програма «ПРАЙД»

Регіон / назва АЗК

Точна адреса

Регіон / назва АЗК

Точна адреса

Вінницька

 

 

 

АЗК "Жмеринка"

Вінницька обл., Жмеринський р-н, с. Коростівці, вул. Шевченка, 1А, перехрестя 346км+200

АЗК "Лебединського 15А"

м. Вінниця, вул. Лебединського, 15А

АЗК "Зарванці"

Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 29

АЗК "Лебединського 4А"

м. Вінниця, вул. Лебединського, 4А

АЗК "Комсомольське"

Вінницька обл., Козятинський р-н, с. Комсомольське, вул. Київська, 135

АЗК "Порека"

м. Вінниця, вул. Василя Порика, 28

АЗК "Немирівське шосе"

Вінницька р-н, с. Вінницькі Хутори, вул. Немирівське шосе, 92

АЗК "Гайсинське шосе"

Вінницька обл., м. Немирів, вул. Гайсинське шосе, 4

АЗК "Келецька"

м. Вінниця, вул. Келецька, 47А

АЗК "Могилів-Подільський"

Вінницька обл., м. Могилів-Подільський, вул. Пушкіна, 74

АЗК "Київська"

м. Вінниця, вул. Київська, 76

 

 

Волинська

 

 

 

АЗК "Берестечко"

Волинська обл., Горохівський р-н, с. Кутрів, вул. Л.Українки, 1А

АЗК "Луцька"

Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Луцька, 192

АЗК "Брище"

Волинська обл., Луцький р-н, с. Сирники, вул. Ковельська, 91

АЗК "Устилузька"

Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 140

АЗК "Вишнів"

Волинська обл., Любомльський р-н, с. Вишнів Київська, 4

АЗК "Луцька"

Волинська обл., м. Горохів, Луцька, 47

АЗК "Камінь-Каширський"

Волинська обл., м. Камінь-Каширський, вул. Ватутіна, 6

АЗК "Брестська"

Волинська обл., м. Ковель, Брестська, 141

АЗК "Колодяжне"

Волинська обл., Ковельський р-н, с. Колодяжне, вул. Луцька, 2А

АЗК "Варшавська"

Волинська обл., м. Ковель, Варшавська, 3Б

АЗК "Маневичі"

Волинська обл., смт Маневичі, вул. Луцька, 11

АЗК "Луцька"

Волинська обл., м. Ковель, вул. Луцька, 29А

АЗК "Ратно"

Волинська обл., смт Ратне, вул. Центральна, 1А

АЗК "Відродження"

Волинська обл., Луцький р-н, с. Липини, в. Відродження, 40

АЗК "Старовойтове 1"

Волинська обл., Любомльський р-н, с. Старовойтове, вул. Прикордонників, 34

АЗК "Володимирська"

с. Великий Омельяник, Володимирська, 1А

АЗК "Старовойтове 2"

Волинська обл., Любомльський р-н, с. Старовойтове, вул. Прикордонників, 35

АЗК "Київський майдан"

м. Луцьк, вул. Рівненська, 22

АЗК "Струмівка"

Волинська обл., Луцький р-н, с. Струмівка, вул. Рівненська, 120А

АЗК "Конякіна"

м. Луцьк, вул. Конякіна, 22

АЗК "Турійськ"

Волинська обл., м. Турійськ, вул. Володимирська, 45

АЗК "Соборності"

м. Луцьк, пр-т Соборності, 45

АЗК "Цумань"

Волинська обл., Ківерцівський р-н, с. Кадище, Цуманське перехрестя, 35км а/д Луцьк-Рівне-Київ

АЗК "Незалежності"

Волинська обл., смт Любешів, вул. Незалежності, 2А

Дніпропетровська

 

 

 

АЗК "Криворіжське шосе"

Дніпропетровська обл., с. Дороге, вул. Миколаївська, 191А

АЗК "Набережна-Заводська"

м. Дніпропетровськ, вул. Набережна-Заводська, 3

АЗК "Кротова"

Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ, вул. Б.Кротова, 22Д

 

 

АЗК "Павлоград 2"

Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, Привовчанська с/р, комплекс споруд №1

АЗК "Сучкова"

Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 41Е

АЗК "Павлоград"

Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, с. Богуслав, вул. Лінійна, 2А

 

 

АЗК "Передова"

м. Дніпропетровськ, вул. Передова, 263

АЗК "Ювілейне"

Дніпропетровська обл., тер. с/р Ювілейне

АЗК "Донецьке шосе"

м. Дніпропетровськ, тер. Ювілейної с/р, комплекс споруд №7Б

АЗК "Дніпродзержинськ"

Дніпропетровська обл., м. Дніпродзержинськ, вул. Дніпропетровська, 83

АЗК "Правда 1"

м. Дніпропетровськ, пр-т Газети "Правда", 1І

АЗК "Новомосковська"

Дніпропетровська обл., с. Хащеве, вул. Овчаренко, 52М

АЗК "Правда 2"

м. Дніпропетровськ, пр-т Газети "Правда", 2Г

АЗК "Панікахі"

Дніпропетровська обл., смт Дослідне, вул. Наукова, 79

АЗК "Золоті ключі 2"

м. Дніпропетровськ, смт Ювілейне, Бабенко , 8 (пр-т Газети Правди (в’їзд)

АЗК "П'ятихатки"

Дніпропетровська обл., с. Зоря Комунізму, вул. Молодіжна, 55

АЗК "Курилівка"

Дніпропетровська обл., Петриківський р-н, смт Курилівка, вул. Зоряна, 1Б

АЗК "Софіївка"

Дніпропетровська обл., Софіївський р-н, с. Вишневе, вул. Татарця, 21А

АЗК "Золоті ключі"

м. Дніпропетровськ, смт Ювілейне, вул. Кримська, 7 (Донецьке шосе (виїзд))

 

 

Донецька

 

 

 

АЗК "Курахово"

Донецька обл., Маріїнський р-н, м. Курахове, пр-т  Маяковського, промзона, 63/1

АЗК "Карпинського"

Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Карпинського, 71

АЗК "Маріуполь"

Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Куприна, 60

АЗК "Мазая"

Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Макара Мазая, 45

АЗК "Красноармійськ"

Донецька обл., Красноармійський р-н, с. Перше Травня,  пров. Пригородній, 6

 

 

Житомирська

 

 

 

АЗК "Бердичівський майдан"

Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Зарічани, м-р Бердичівський, 8

АЗК "Вітрука"

м. Житомир, вул. Вітрука, 1А

АЗК "Броники"

Житомирська обл., Новоград-Волинський район, с. Броники, вул. Весела, 9, а/д Київ-Чоп

АЗК "Майдан Визволення"

м. Житомир, майдан Визволення, 11

АЗК "Генерала Ватутіна"

м. Житомир, вул. Ватутіна, 63

АЗК "Жовтнева"

Житомирська обл., м. Коростень, вул. Жовтнева, 26В

АЗК "Глибочиця"

Житомирський р-н, Глибочицька с/р, а/д Київ-Чоп, 127 км+990 (праворуч)

АЗК "Клочове" Коростень

Житомирська обл., Коростенський р-н, Кожухівська с/р, траса Київ-Ковель-Ягодин 159км

АЗК "Зарічани"

Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Зарічани, Бердичівське шосе, 3А

АЗК "Бердичів"

Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Житомирська, 93А

АЗК "Левків"

Житомирська обл., с. Левків, а/д Київ - Чоп,  127км+990 (ліворуч)

АЗК "Центр"

Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 43

АЗК "Оліївка"

Житомирський р-н, с. Оліївка, вул. Щорса, 269

АЗК "Об'їзна"

Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с. Нова Романівна, вул. Житомирське шосе, 31

АЗК "Садки"

Житомирський р-н, с. Садки, а/д Київ-Чоп км 154+600

 

 

Закарпатська

 

 

 

АЗК "Берегово"

Закарпатська обл., м. Берегово, вул. Мукачівська, 190

АЗК "Холмок"

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Розівка,  вул. Свободи, 49

АЗК "В.Березний"

Закарпатська обл., смт Великий Березний, вул. Штефаника, 124

АЗК "Хуст"

Закарпатська обл., Хустський р-н, м. Хуст, вул. Невизначений н/п, а/д Мукачево-Ів.-Франківськ-Рогатин-Львів

АЗК "Вілок"

Закарпатська обл., Виноградівський р-н, смт Вілок, вул. Виноградівська б/н (митний перехід з Угорщиною)

АЗК "Чинадієво 2"

Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Чинадієво, вул. Садова, 94В а/д Київ - Чоп 765км+400 (ліворуч)

АЗК "Клячаново"

Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Клячаново, вул. Мукачівська, 129

АЗК "Чоп"

Закарпатська обл., м. Чоп, а/д Київ-Чоп 828 км +600 (ліворуч)

АЗК "Нересниця"

Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Нересниця, вул. Заводська, 35 (38)

АЗК "Підгірна"

Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. В.Коропець, вул. Мукачівська, 2А

АЗК "Павшино"

Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Павшино, вул. Берегівська, 2

АЗК "8 Березня"

Закарпатська обл., м Ужгород, вул.8-Березня, 46

АЗК "Погорєлова"

Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Заньковецької, 48

АЗК "Капушанська"

Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Перемоги (Капушанська) 152/2

АЗК "Соломоново" нова

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Соломонове, а/д Київ-Чоп 828км +600 (праворуч)

АЗК "Минайська"

Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Минайськ, 16Б

АЗК "Солотвино"

Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Солотвино, вул. Спортивна, 125А

АЗК "Собранецька"

Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Собранецька, 162

АЗК "Тячів"

Закарпатська обл., Тячівський р-н, м. Тячів вул. Незалежності, 90

АЗК "Тімірязєва"

Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Тімірязєва,15Б

Запорізька

 

 

 

АЗК "Айс"

м. Запоріжжя, вул. Магістральна, 100Б (біля заводу «АЙС»)

АЗК "Зачиняєва-Істоміна"

м. Запоріжжя, вул. Зачиняєва, 21А

АЗК "Балабіно"

Запорізька обл., Запорізький р-н, смт Балабіно, вул. Українська, 2Д

АЗК "Мелітополь"

Запорізька обл., м. Мелітополь, пр-т Б. Хмельницького, 78

АЗК "Бердянськ"

Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Мелітопольське шосе, 108Б

АЗК "Паркова"

Запорізька обл., Запорізький р-н, c. Сонячне, вул. Паркова, 1

АЗК "Василівка"

Запорізька обл., м. Василівка  м-р 40років Перемоги, 16

АЗК "Чарівна"

м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 64А

АЗК "Віражна"

м. Запоріжжя, вул. Стартова, 5Б (вул. Віражна)

АЗК "Чорна Гора"

м. Запоріжжя, вул. Зразкова, 2Б

АЗК "Дніпропетровське шосе"

м. Запоріжжя, Запорізький р-н, с. Сонячне, вул. Сонячне Шосе, 55

АЗК "Мелітопіль"

Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Семенівка, вул. Миру, 64

АЗК "Донецьке шосе"

м. Запоріжжя, Донецьке Шосе, 7 (поруч посту ДАІ)

АЗК "Василівка 2"

Запорізька обл., Василівський р-н, с. Підгірне, а/м М18 343км+300 (праворуч)

АЗК "Дослідна"

м. Запоріжжя, вул. Дослідна станція, 2В

АЗК "Перемоги"

м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 90

АЗК "Жукова-Ювілейна"

м. Запоріжжя, пр-т Ювілейний, 36

 

 

Івано-Франківська

 

 

 

АЗК "Богородчани"

Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Скобичівка вул. Зелена, 51

АЗК "Косів"

Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Смодна, вул. Незалежності, 44А

АЗК "Бурштин"

Івано-Франківська обл., м. Бурштин, вул. С.Бандери, 113А

АЗК "Отинія"

Івано-Франківська обл., Коломийський р-н., смт Отинія, вул. Галицька, 123А

АЗК "Вигода"

Івано-Франківська обл., Долинський р-н, с-ще Вигода, вул. Данила Галицького, 12

АЗК "Раківчик"

Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Раківчик, вул. Прикарпатська, 10

АЗК "Делятин"

Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, смт  Делятин, вул.16 липня, 11Б

АЗК "Тисмениця"

Івано-Франківська обл., м. Тисмениця,  вул. Кості Левицького, 114

АЗК "Долина"

Івано-Франківська обл., м. Долина, вул. Богдана Хмельницького, 25В

АЗК "Угринів"

Івано-Франківська обл., с. Угринів, вул. Калуське шосе, 2Д

АЗК "Заболотів"

Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, смт Заболотів, вул. Грушевського, 125Б

АЗК "Ямниця"

Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Ямниця, вул. Галицька, 64А

АЗК "Калуш 2"

Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 78А

АЗК "Довженка"

м. Івано-Франківськ, вул. Довженка, 21А

АЗК "Калуш"

Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Козоріза (Чкалова), 54

АЗК "Тисменецька"

м. Івано-Франківськ, вул. Тисменицька, 248А

Київська

 

 

 

АЗК  "Віра"

Київська обл., м Кагарлик, вул. Жовтнева, 56

АЗК "Науки"

м Київ, вул. Науки, 49

АЗК "Ак.Заболотного"

м. Київ, вул. Заболотного, 31Ж (ліворуч)

АЗК "Дніпровська набережна"

м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 16Б

АЗК "Ак.Заболотного"

м. Київ, вул. Заболотного, 174А (праворуч)

АЗК "Електротехнічна"

м. Київ, Електротехнічна, 2Б

АЗК "Веста 1"

Київська обл., м. Біла Криниця, вул. П.Запорожця, 98

АЗК "Заводська"

м. Київ, вул. Заводська, 72

АЗК "Веста 5"

Київська обл., м. Біла Церква, Сквирське шосе, 272

АЗК "Набережно-Лугова"

м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 3

АЗК "Десна"

м. Київ, пр-т Генерала Ватутіна, 2Г

АЗК "Столичне шосе"

м Київ, Столичне шосе, 96

АЗК "Здорівська"

Київська обл., Васильківський р-н, а/д Київ-Одеса 35км+900 (праворуч)

АЗК "Палладіна"

м. Київ, вул. Берковецька, 6

АЗК "Радлена"

м. Київ, пр-т Генерала Ватутіна, 3

АЗК "Севастопольська площа"

м. Київ, Севастопольська Площа, 5

АЗК "Радуга 2"

м. Київ, пр-т Генерала Ватутіна, 16

АЗК "Глушкова"

м. Київ, пр-т Академіка Глушкова,139

АЗК "Свегус"

Київська, обл., м. Бровари,  вул. Київська, 331

АЗК "Богатирська"

м. Київ, вул. Богатирська, 15А

АЗК "Староноводницька"

м. Київ, вул. Старонаводницька, 59

АЗК "Бориспільська"

м. Київ, вул. Бориспільська, 12

АЗК "Тат-К"

Київська обл., м. Вишгород, вул.Набережна, 4Б

АЗК "Здолбунівська-Сортувальна"

м. Київ, вул. Здолбунівська, 3Д

АЗК "Ярило"

м. Київ, Броварський проспект, 11Б

АЗК "Ізюмська"

м. Київ, вул. Ізюмська, 2

АЗК "Фастів Екойл"

Київська обл., м. Фастів, вул. Якубовського, 62

АЗК "Крайня"

м. Київ, вул. Крайня, 1

АЗК "Авангард"

Київська обл., ліва сторона пн.-сх. Обходу Києва, межі Сенківської м/р

АЗК "Народного Ополчення"

м. Київ, вул. Народного ополчення, 11

АЗК "ДакКар"

м. Київ, Наддніпрянське шосе, 8

АЗК "Сім’ї Сосніних"

м. Київ, вул. Сім’ї Сосніних, 17А

АЗК "Загс"

м. Київ, пр-т Перемоги, 11б

АЗК "Броварський проспект"

м. Київ, пр-т Броварський, 3А

АЗК "Найс"

а/д Київ Харків 34км + 700  (ліворуч)

АЗК "пр-т Відрадний"

м. Київ, пр-т Відрадний, 105

АЗК "Найс"

а/д Київ Харків 34км + 700 (праворуч)

АЗК "пр-т Червонозоряний"

м. Київ, пр-т Червонозоряний, 11Б

АЗК "Ніна-плюс"

Київська обл., м. Бориспіль, Київський шлях, 3

АЗК "Волна"

м. Київ, пр-т Заводський, 1

АЗК "Обухів"

Київська обл., м. Обухів, вул. Піщана, 101В

АЗК "Тараща"

Київська обл., м. Тараща, вул. Білоцерківська, 63Б

АЗК "Путрівська"

Київська обл., Васильківський р-н, а/д Київ-Одеса 35км+900 (ліворуч)

АЗК "Хотянівка"

Київська обл., Вишгородський р-н, с. Хотянівка, вул. Лісова, 2А

АЗК "Саперно-Слобідська"

м. Київ, Саперно-Слобідська, 104

АЗК "Чабани"

Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чабани, а/д Київ-Одеса, 18км

АЗК "Солом’янська" (верхня)

м. Київ, вул. Солом'янська, 40А

ННС "Мустанг 3"

Київська обл., м. Вишгород, вул. Набережна, 3

АЗК "Шана"

Київська обл., а/д Київ-Вишгород-Десна, 19 км

ННС "Мустанг 2"

м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 2

Кіровоградська

 

 

 

АЗК "Знам'янка"

Кіровоградська обл., м. Знам´янка, вул. Партизанська, 70

АЗК "Габдрахманова"

м. Кіровоград, вул. Габдрахманова, 46

АЗК "Садова"

м. Кіровоград, вул. Садова, 43

АЗК "Московська"

м. Кіровоград, вул. Московська, 171

АЗК "40-річчя  Перемоги"

м. Кіровоград, вул. 40-річчя Перемоги, 105А

АЗК "Героїв Сталінграду"

м. Кіровоград, вул. Героїв Сталінграду, 22Б

Луганська

 

 

 

АЗК "Біла Гора"

Луганська обл., Попаснянский р-н,  с. Біла Гора,  Лівобережний масив, 3

АЗК "Новікова"

Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 10

Львівська

 

 

 

АЗК "Бартатів"

Львівська обл., Городоцький р-н, с. Бартатів, вул. Львівська, 33Б

АЗК "Солонка"

Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Солонка, а/д Київ-Чоп, 553км

АЗК "Болехівці"

Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Болехавці, вул. Трускавецька, 1

АЗК "Сопошин"

Львівська обл., Жовківський р-н, с. Сопошин, вул. Львівська, 29

АЗК "Великосілки"

Львівська обл., Кам’янка-Бузький р-н., с. Великосілки, вул. Львівська, 2

АЗК "Талісман"

м. Львів, вул. В.Чорновола,10

АЗК "Вікінг"

Львівська обл., с. Підбірці, траса Київ-Львів-Чоп 540 км

АЗК "Трускавець"

Львівська обл., м. Трускавець, вул. І.Мазепи, 25Б

АЗК "Гамаліївка"

Львівська обл., Жовківський р-н., с. Малі Підліски, а/д Київ-Чоп,   527км+750

АЗК "Шегині"

Львівська обл., Мостиський р-н, с. Баличі, вул. Львівська, 4

АЗК "Гама-Хім"

м. Львів, пр-т Чорновола, 107

АЗК "Борислав"

Львівська обл., м. Борислав, вул. Коваліва, 4

АЗК "Добряни"

Львівська обл., Стрийський р-н, с. Добряни, вул. Садова, 13

АЗК "Дрогобич"

Львівська обл., м. Дрогобич, вул. В.Великого, 7/3

АЗК "Дубина"

Львівська обл., Сколівський р-н, с. Дубина, вул. Січових-Стрільців, 207

АЗК "Самбірська"

Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Самбірська, 51

АЗК "Дуліби"

Львівська обл., Стрийський р-н, с. Дуліби, вул. Заводська, 37

АЗК "Стрийська"

Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Стрийська, 443/1

АЗК "Запитів"

Львівська обл., смт. Запитів, вул. Київська, 201

АЗК ЕКОІЛ "Городоцька"

м. Львів, вул. Кузневича, 5

АЗК "Зевс-Холдінг"

м. Львів, вул. Пасічна, 144

АЗК "Б.Хмельницького"

м. Львів, вул. Б.Хмельницького, 291

АЗК "Ілос"

м. Львів, вул. Луганська-Стрийська, б/н

АЗК "Богданівська"

м. Львів, вул. Богданівська, 11

АЗК "Камянка Бузька"

Львівська обл., Кам’янка-Бузький р-н, с. Жовтанці, вул. Львівська, 1А

АЗК "Городоцька"

м. Львів, вул. Городоцька, 288

АЗК "Ковирі"

Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Ковирі

АЗК "Катерина"

Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Солонка, 553км (готель "Катерина", об’їзна дорога)

АЗК "Краківець 2"

Львівська обл., Яворівський р-н, с. Глиниці, вул. Шевченка, 7

АЗК "Мазепи"

м. Львів, вул. Мазепи-Замарстинівська, 170А

АЗК "Мостиська"

Львівська обл., м. Мостиська, вул. Грушевського, 52

АЗК "Поларі"

м. Львів, вул. Б.Хмельницького, 192А

АЗК "Новояворівськ"

Львівська обл., Яворівський р-н, м. Новояворівськ,  вул. Львівська, 2

АЗК "Стуса"

м. Львів, вул. Стуса, 57А

АЗК "Річки"

Львівська обл., Жовківський р-н, с/р Річківська, а/д Львів-Рава-Руська, 65км+900

АЗК "Винники"

Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Підгірне, а/д Львів- Тернопіль, 13км+136м (ліворуч)

АЗК "Рясне-Руська"

Львівська обл., Яворівський р-н, с/р Рясне Руська, дорога Львів- Яворів 9км+100 (ліворуч)

АЗК "Річки"

Львівська обл., Жовківський р-н, Рiчкiвська с/р, а/д М-09 Львів-Рава-Руська, 66км +900

АЗК "Сілець"

Львівська обл., Сокальський р-н, с. Сілець, вул. Перехрестя,  2

АЗК "Краківець 3"

Львівська обл., Яворівський р-н, смт Краківець, митний перехід Краківець-Корчова

АЗК "Сокаль"

Львівська обл., Сокальський р-н, м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 19

АЗК "Червоноград"

Львівська обл., м. Червоноград, Хмельницького, 63А

АЗК "Сокільники"

Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники, вул. Стрийська, 12

АЗК "Енергія"

Львівська обл., м. Червоноград, вул. Промислова, 2А

Миколаївська

 

 

 

АЗК "Криве озеро 1"

Миколаївська обл., смт Криве Озеро, а/д Київ-Одеса 293км (ліворуч)

АЗК "Нова Одеса"

Миколаївська обл., м. Нова Одеса, вул. Леніна, 50

АЗК "Баштанське шосе"

м. Миколаїв, Кірова, 252

АЗК "Київська 1"

м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграду, 26А

АЗК "Металургів"

м. Миколаїв, пр-т Жовтневий, 281А

АЗК "Варварівка 2"

Миколаївська обл., с. Весняне, а/д Ульянівка-Миколаїв, 224км

АЗК "Героїв Сталінграда"

м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграду, 22В

АЗК "Вознесенськ"

Миколаївська, обл., м. Вознесенськ,  вул. Жовтневої революції, 242Г

АЗК "Лупарево"

м. Миколаїв, пр-т Жовтневий, 588

АЗК "Южноукраїнськ"

Миколаївська, обл., м. Южноукраїнськ, вул. Комунальна зона, 18

АЗК "Мигія"

Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Мигія, вул. Первомайська, 112А

АЗК "Київська 2"

м. Миколаїв, пр-т Героїв Сталінграду, 26А

АЗК "Баштанка"

Миколаївська обл., м. Баштанка, а/д Дніпропетровськ-Миколаїв, 259км

АЗК "Зайчевське Ольга"

Миколаївська обл., с. Коларивка, вул. Дорожня, 6

АЗК "Індустріальна"

м. Миколаїв, вул. Індустріальна, 3А/3

АЗК "Баштанка 2"

м. Миколаїв, Баштанське шосе, 1

АЗК "Криве озеро 2"

Миколаївська обл., смт Криве Озеро, а/д Київ-Одеса, 293км (праворуч)

АЗК "Зайчевське Інгул"

м. Миколаїв, с. Зайчевське, вул. Дорожна, 3

АЗК "Казанка"

Миколаївська обл., смт Казанка, вул. Васляева, 64 б

АЗК "Липова"

м. Миколаїв, вул. Липова, 40

АЗК "Первомайська"

Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Червонфлотська, 41б

АЗК "Возсіятське"

Миколаївська обл., Єланецький р-н, с. Возсіятське, вул. Кірова, 70

АЗК "Очаківський поворот"

Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Нечаяне, вул. Одеська, 2В

АЗК "Чкалова"

м. Миколаїв, вул. Чкалова, 23/1

АЗК "Сандора"

Миколаївська обл., Жовтневий р-н., с/ р миколаївська, а/д Одеса-Мелітополь-Новоазовськ

АЗК "Луначарського"

м. Миколаїв, вул. Луначарського, 7

АЗК "Варварівка"

Миколаївська обл., с. Весняне, вул. Одеське шосе, 2А

АЗК "Херсонське шосе"

м. Миколаїв, Херсонське шосе, 50Б

Одеська

 

 

 

АЗК "Балківська 1"

м. Одеса, вул. Балківська, 2

АЗК "Люстдорфська 174"

м. Одеса, Люстдорфська дорога, 174Б

АЗК "Балківська 2"

м. Одеса, вул. Балківська, 53

АЗК "Люстдорфська 55"

м. Одеса, Люстдорфська дорога, 55

АЗК "Бугаївська"

м. Одеса, вул. Бугаївська, 58/2

АЗК "Маяки"

Одеська обл., с. Маяки, а/д Одеса-Рені, 38км

АЗК "Грушевського"

м. Одеса, вул. Грушевського, 6

АЗК "Овідіопольське шосе"

м. Одеса, Овідіопільська дорога, 3/1

АЗК "Дальницька"

м. Одеса, вул. Дальницька, 55

АЗК "Отамана Головатого"

м. Одеса, Суворовский р-н, вул. От.Головатого, 161

АЗК "Добровольського"

Одеська обл., Фонтанська с/р, а/д Одеса-Мелітополь-Новоазовськ 18км+100 (праворуч)

АЗК "Тираспольське шосе"

м. Одеса, Тираспольське шосе, 15

АЗК "І.Рабіна"

м..Одеса, вул. І.Рабіна, 24

АЗК "Фонтанська дорога"

м. Одеса, Фонтанська  дорога, 2А

АЗК "Ізмаїл"

Одеська обл., м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 378

АЗК "Южний"

Одеська обл., м. Южне, вул. Будівельників, 22

АЗК "Корсунці"

Одеська обл., Комінтернівський р-н, с. Корсунці, вул. Степова, 1Б

 

 

АЗК "Кучургани"

Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Кучурган, вул. Одеська, 68, а/д Одеса-Кишинів

АЗК "Нерубайське"

Одеська обл., Біляївський р-н,  Усатівська с/р, а/д Київ-Одеса, 461км

АЗК "Люстдорфська 137"

м. Одеса, Люстдорфська дорога, 137

 

 

Полтавська

 

 

 

АЗК "Великотернівська"

м. Полтава, вул. Великотирнівська, 46

АЗК "Супрунівка 2"

Полтавська обл., с. Супрунівка, вул. Київська, 4В

АЗК "Говтвянчик"

Полтавський р-н, с. Говтвянчик, вул. Київське Шосе, 1

АЗК "Пирятин"

Полтавська обл., м. Пиряти а/д Київ-Харків-Довжанський 154+688(ліворуч)

АЗК "Кобеляки"

Полтавська обл., смт Кобеляки, вул. Дніпропетровська, 11/2В

АЗК "Полтава Серьогіна"

м. Полтава, вул. Серьогіна, 2А

АЗК "Миргород"

Полтавська обл., м. Миргород, вул. Комишнянська, 141

АЗК "Хорол"

Полтавська обл., Хорольский р-н, с. Глибока Долина, вул. Глибокодолиньска, 27А

АЗК "пр-т Миру"

м. Полтава, пр-т Миру, 8А

 

 

Рівненська

 

 

 

АЗК "Бармаки"

Рівненська р-н, с. Бармаки, вул. Польова, 2

АЗК "Остріг"

Рівненська обл., Острозький р-н, с. Межиричі, вул. Хутірська, 21

АЗК "Бранів"

Рівненська обл., Корецький р-н, с. Бранів, вул. Корецька, 8

АЗК "Привільне"

Рівненська обл., Дубнівський р-н, с. Привільне, вул. Дубенська, 6

АЗК "Гоща"

Рівненська обл., смт Гоща, вул. Рівненська, 74А

АЗК "Серпанок"

Рівненська обл., м. Дубно, вул. Комунальна, 2А

АЗК "Здолбунів"

Рівненський р-н, м. Здолбунів, вул. Коперника, 49

АЗК "Дубнівська"

м. Рівне, вул. Дубенська, 163А

АЗК "Зоря"

Рівненська обл., с. Зоря, вул. Жовтнева, 9

АЗК "Сюрприз"

м. Рівне, вул. Менделєєва, 26

АЗК "Опарипси"

Рівненська обл., Радивилівський р-н, с. Опарипси, вул. Бродівська, 96А

АЗК "Біла Криниця"

Рівненська обл., с. Біла Криниця, а/д Чоп-Київ 321км+600 (ліворуч)

Сумська

 

 

 

АЗК "Суми, Курська 32/1"

Курський проспект, 32/1

 

 

Тернопільська

 

 

 

АЗК "Байківці"

Тернопільська обл., с. Байківці, вул. Смиковецька, 3

АЗК "Мислова"

Тернопільська обл., Підволочиський р-н, с. Мислова, вул. Бойчука,1Б

АЗК "Бережани"

Тернопільська обл., м. Бережани, вул.Т ернопільська, 9А

АЗК "Почаїв"

Тернопільська обл., Кременецький р-н, м. Почаїв, вул. Кременецька, 27

АЗК "Бучач"

Тернопільська обл., м. Бучач, вул. Галицька, 194

АЗК "Чортків"

Тернопільська обл., м. Чортків, а/д Доманове-Ковель-Чернівці-Мамалига, 405км+100

АЗК "В.Березовиця"

Тернопільська обл., смт В.Березовиця, вул. Микулинецька, 127

АЗК "Борщів"

Тернопільська обл., м. Борщів, вул. Степана Бандери, 146А

АЗК "Довжанка"

а/д Умань-Львів-Краковець

АЗК  "15 Квітня"

м. Тернопіль, вул.15 квітня, 2А

АЗК "Дружба"

Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, смт Дружба, вул. Лесі Українки, 2А

АЗК "Микулинецька"

м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 114

АЗК "Заліщики"

Тернопільська обл., м. Заліщики, вул. Степана Бандери, 118

АЗК "Об'їзна 6км"

Тернопільська обл., с. Великі Гаї (об’їзна 6км+800)

АЗК "Збараж"

Тернопільська обл., м. Збараж, вул. Січових Стрільців, 1Б

АЗК "Об'їзна 8км"

Тернопільська обл., с. Великі Гаї (об'їзна 8км +900)

АЗК "Кременець"

Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Лятуринської, 17

АЗК "С.Будного"

м. Тернопіль, вул. С.Будного, 4А

АЗК "Ланівці"

Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Тернопільська, 44

АЗК "Текстильна"

м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28А

Харківська

 

 

 

АЗК "50-річчя СРСР"

м. Харків, пр-т 50 річчя СРСР, 2В

АЗК "Проспект Московський"

м. Харків, пр-т Московський, 247А

АЗК "Білочка"

Харківська обл. Харківський р-н, смт Коротич, а/д Київ-Харків-Довжанський, 465км

АЗК "Черкаська Лозова"

Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Черкаська Лозова, пров. Променевий, 29

АЗК "Гагаріна"

м. Харків, пр-т Гагаріна, 183А

АЗК "Чувашська"

м. Харків, вул. Чувашська, 1

АЗК "Красноград"

Харківська обл., Красноградський р-н, с. Пісчанка, вул. Енгельса, 144-146

 

 

 

 

АЗК "Пісочин"

Харківська обл., с. Пісочин, вул. Пушкіна (поворот до райоленівки)

АЗК "Панцерника Потемкіна"

м. Харків, вул. Панцерника Потьомкіна, 4

АЗК "Шевченка"

м. Харків, вул. Шевченка, 41

АЗК "Проспект Л.Свободи"

м. Харків, вул. Людвіга Свободи, 57А

АЗК "Формула"

м. Харків, пр-т Московський, 197/2

Херсонська

 

 

 

АЗК "Цюрупинськ"

Херсонська обл., м. Цюрупинськ, вул. Гвардейская, 162

АЗК "Молодіжне"

Херсонська обл., с. Молодіжне, а/д антонівська Одеса-Мелітополь-Новоазовск

АЗК "Нова Каховка"

Херсонська обл., м. Нова Каховка,  вул. Паризької Комуни, 81

АЗК "Чорнобаївська"

Херсонська обл., Білозерськи р-н, Чорнобаївська с/р, а/д М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ

Хмельницька

 

 

 

АЗК "Західна-Окружна"

Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Західно- Окружна, 5/2

АЗК "Шаровеки"

Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с/р Шаровечківська, а/д Стрий-Тернопіль-Кіровоград

АЗК "Кам'янець-Подільський"

Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільский, пр-т Грушевського, 1/10

АЗК "Летичів"

Хмельницька обл., с. Летичів, а/дМ12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамянка, 311км+750

АЗК "Смотрич"

Хмельницька обл., Кам‘янець-Подільский р-н, с. Смотрич вул. Леніна, 32

АЗК "Вінницьке шосе"

м. Хмельницький, вул. Вінницька, 2/2

АЗК "Старокостянтинів"

Хмельницька обл., м. Староконстянтинів, вул.1 Травня, 127

АЗК "Хмельницький"

Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с/р Грузевицька, комплекс будівель і споруд №2

АЗК "Старокостянтинівське шосе 2"

Хмельницька обл., м.  Хмельницький,  Староконстянтинівске шосе, 2/1Н

АЗК "Чернівецьке кільце"

Хмельницька обл., Хмельницький р-н, територія Ружичанської с/р, в смузі відводу автодороги

АЗК "Стуфчинці"

Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с/р Стуфчинці, а/д Житомир-Чернівці-Тереблече 178км+264

 

 

Черкаська

 

 

 

АЗК "Жашків"

Черкаська обл., м. Жашків, вул. Одеська, 50В

АЗК "Умань 2 "

Черкаська обл., м. Умань, Ленінградське шосе, 1Б

АЗК "Кам'янка"

Черкаська обл., м. Камянка, вул. Шевченка, 51А

АЗК "Червона Слобода"

Черкаський р-н, с. Червона Слобода, Жовтнева, 16/4

АЗК "Кононівка"

а/д Київ-Харків, 126км+200

АЗК  Черкаси "Аеропорт"

Черкаський р-н, а/д Черкаси-Сміла, 6км +200

АЗК "Нептун"

Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Холоднянське, вул. Ржевська, 24

АЗК "30-річчя  Перемоги"

м. Черкаси, вул.30-річчя Перемоги, 7/1

АЗК "Полянецька праворуч"

Черкаська обл., а/д Стрий-Знам'янка, 550км + 467 (праворуч)

АЗК "Новодмитрівка"

Черкаська обл., Золотоніський р-н, с/р Новодмитрівська, а/д Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ

АЗК "Комунарська"

Черкаська обл., м. Сміла, вул. Комунарська, 141

АЗК "Тальне"

а/д Н-16 Золотоноша-Умань, 174км +590

АЗК "Умань 1 "

Черкаська обл., м. Умань, Ленінградське шосе, 4В

 

 

Чернігівська

 

 

 

АЗК "Красне"

Чернігівська обл., с. Красне, вул. Дружби, 1А

АЗК "Миру"

м. Чернігів, пр-т Миру, 231А

АЗК "Прилуки"

Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Котляревського, 101

 

 

Чернівецька

 

 

 

АЗК "Порубне"

Чернівецька обл., Глибоцький р-н, с. Тереблече, вул. Головна, 134

АЗК "Тарілка"

м. Чернівці, вул. Хотинська, 3Б

АЗК "Порубне2"

Чернівецька обл., Глибоцький р-н, с. Тереблече, вул. Головна, 151

АЗК "Хотинська"

м. Чернівці, вул. Хотинська, 53А

АЗК "Коломийська"

м. Чернівці, вул. Коломийська, 4А

АЗК "Червоноармійська"

м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 184А