Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Гаряча лінія - 0 800 300 525
Повернутись

«Автомобіль року в Україні 2015»: визначено власників Skoda Rapid та пального MUSTANG від WOG

23.02.2015


В ефірі Першого Автомобільного телеканалу відбувся розіграш призів Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2015». У ході розіграшу було визначено власника головного призу - автомобіля SkodaRapid, а також власників пального MUSTANG від WOG: два учасники фірмової програми лояльності «ПРАЙД» виграли по 50 л пального та 20 осіб по 20 л.

Вітаємо переможців та нагадуємо, що розіграш призів пройшов в рамках Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2015», яку організувала медіагрупа «Автоцентр». В розіграші призів брали участь всі автолюбителі, що проголосували за автомобіль року на сайті www.autoroku.ua, в соцмережі «ВКонтакте» або заповнили і надіслали анкету з журналу «Автоцентр» або каталогу «Автобазар».

Розіграш призів проводився за допомогою комп'ютерної програми, що генерує випадкові числа. За ходом визначення переможців розіграшу спостерігала комісія, до складу якої увійшли представник виконавчої дирекції Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2015» Володимир Семененко, бренд-менеджер компанії «Єврокар» Дмитро Рябенко та PR-менеджер «ВОГ РІТЕЙЛ» (мережа АЗК WOG) Анна Д’яконова, а також юрисконсульт Андрій Клюс, який засвідчив відповідність розіграшу «Положенням про проведення Акції» і відсутність порушень.

Звертаємо увагу, що пальне буде нараховано переможцям на картку програми лояльності «ПРАЙД».

Переглянути новину на сайті avtocentre