Повернутись

Маркетингова команда WOG стала кращою в своїй категорії

11.12.2014

Перше місце в рейтингу ефективності маркетингових команд в категорії Automotive посіла мережа автозаправних комплексів WOG.

В рамках церемонії нагородження премії Effie Awards 2014 були оголошені результати рейтингу Best Marketing Teams. Всеукраїнський рейтинг називає імена кращих маркетологів і команд в номінаціях, які відповідають продуктовим категоріям проведеного конкурсу.

Маркетингова команда WOG стала першою в числі шістнадцяти команд переможців. Учасники рейтингу відповідали на питання спеціальної анкети, розробленої дослідницькою компанією Factum Group. Бали, нараховані за відповіді анкети, становлять лише 30% фінальної оцінки. На остаточну позицію маркетингової команди в рейтингу вплинула бронзова нагорода Effie Awards Ukraine 2014 за проект «Заправляємо кавою на WOG», реалізований спільно з агентством зовнішньої реклами Master AD.

Віталій Ткаченко, директор департаменту маркетингу «ВОГ РІТЕЙЛ»: «Приємно, коли професіонали високо оцінюють ефективність роботи твоєї команди. Зізнатися, я був дуже здивований. Ця нагорода - стимул для професійного коллективу фахівців, кожен з яких вносить свою лепту у спільну справу розвитку нашої компанії».

Андрій Нікітіч, директор Master AD: «Спасибі команді WOG за довіру і сміливість у реалізації нестандартних рішень, яка розуміє і грамотно використовує такий інструмент як зовнішня реклама. Ми пишаємося, що працюємо з кращого маркетингової командою і допомагаємо компанії WOG ставати лідерами своєї галузі».

http://www.sostav.ua/publication/marketingovaya-komanda-wog-stala-luchshej-v-svoej-kategorii-64923.html
01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.