Меню
Зимові горнята WOG втретє прикрасять малюнки дітей
27 вересня 2021

Раді повідомити про завершення конкурсу дитячого малюнку «Твори різдвяну дивокаву» та підготовку колекції зимових горнят із творами-переможцями юних художників. До колекції увійдуть три горнятка різних розмірів. Придбати святкові стаканчики можна буде на всіх АЗК мережі протягом зими, починаючи з 19 грудня – Дня Св. Миколая.

Ми вже втретє проводимо конкурс дитячих малюнків, а потім створюємо з ними зимову колекцію. Цього року в змаганнях взяли участь майже 700 діток. Переможців обирали на відкритому онлайн-голосуванні на сторінці конкурсу dyvokava.wog.ua. За роботи дітей свої голоси віддали рекордна кількість поціновувачів дитячої творчості – загалом малюнки отримали понад 160 тисяч вподобайок.

 

«Вкотре переконалися, наскільки талановиті наші діти. Кожна робота, подана на конкурс, дійсно унікальна, відображає неповторний внутрішній світ дитини та достойна мати своє продовження. Переконані, що улюблені напої в горнятках з малюнками, які створені зі світлими емоціями та чистими думками, даруватимуть більше радості та тепла кожному нашому клієнту», – говорить Геннадій Карлінський, директор з маркетингу WOG.

За умовами конкурсу, лише три малюнки могли перемогти. За результатами голосування, лідером глядацьких симпатій став малюнок із зображенням білого ведмедя з санчатами, наповненими подарунками. Його автор – 10-річний Іван із села Красник, що на Івано-Франківщині. Друге місце отримав малюнок із новорічним їжачком від Марійки з Козятина, що на Вінниччині. Дівчинці 7 років. Малюнок зимового пінгвіна з фірмовим горнятком WOG CAFE, який везе ялинку та подарунки, посів третю сходинку змагань. Авторка твору – 11-річна Аліна із міста Горішні Плавні, що на Полтавщині.

На переможців також чекає приз – сімейний вікенд у мальовничому готелі Rixos Прикарпаття.

Ми дуже вдячні за неймовірну кількість класних малюнків цього року. Також дякуємо за підтримку кожної нашої ініціативи. Попереду ще багато конкурсів та призів, тому залишайтесь на зв'язку. 
WOG. Всюди, де люди. 

Інші новини