Меню
Зустрічайте WOG CAFE – тепер і у Львові!
16 травня 2016

Мережа АЗК WOG поспішає порадувати львів’ян!

Тепер і культурна столиця України поповнилася сіті-кафе WOG CAFE. Це вже другий заклад нового формату міських ресторанів популярної української мережі, після успішного відкриття сіті-кафе WOG CAFE у Києві.

Розташувалося WOG CAFE у торговому центрі «Форум». Відвідувачам тут пропонують широкий вибір кавових напоїв (близько 20), соків і фрешів, різноманітних страв та солодощів американської, італійської, французької й української кухонь: пасти, салати, фреш-сендвічі, лаваші, бургери, хот-доги, тістечка, торти та чізкейки. Завдячуючи такому розмаїттю унікальне меню WOG, спеціально розроблене бренд-шефом компанії, враховує різні уподобання і настрої городян. Загалом меню містить більш ніж 50 найменувань страв та напоїв.

«Формат WOG CAFE, його меню, дизайн і створена атмосфера уособлюють сучасний ритм міського життя. Тому нове кафе у Львові невипадково розташувалося у популярному торговому центрі культурної столиці України. Наше WOG CAFE – це затишний гастрокуточок «Форуму», місце, де відвідувачі центру можуть зарядитися перед здійсненням покупки або відпочити після виснажливого шопінгу, чи ж просто зустрітися за горнятком найкавовішої кави», – розповідає Сергій Корецький, генеральний директор ВОГ-РІТЕЙЛ.


Як і у всіх закладах мережі, у львівському WOG CAFE діє програма лояльності PRIDE, що дозволяє накопичувати бали і розплачуватися ними за покупки по всіх точках WOG. Крім того, для особистої зручності клієнтів WOG закликає їх активно користуватися мобільним додатком WOG PRIDE. Користувачі додатку можуть прокладати маршрут, відслідковувати покупки, купувати пальне он-лайн, а також отримувати купони зі знижкою на бургери, хот-доги та каву. 

Інші новини