Меню
Зустрічайте оновлений онлайн-магазин WOG!
29 травня 2018

Відтепер купувати пальне і каву від WOG ще зручніше, бо в новому онлайн-магазині:

АВТОРИЗАЦІЯ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ

Для входу в онлайн-магазин більше не потрібно вводити номер картки ПРАЙД – авторизація відбувається за номером телефону. Якщо ви ще не зареєстровані в програмі лояльності, буде створена віртуальна картка ПРАЙД, і ви зможете отримати знижки і бонуси вже при першій покупці.

ЦИФРОВИЙ ГАМАНЕЦЬ MASTERPASS

Робіть покупки з мінімумом необхідних маніпуляцій. Оплата в новому магазині відбувається за допомогою цифрового гаманця Masterpass. Заповнивши один раз реквізити банківської картки, повторне введення вже не знадобиться. Якщо ви користуєтеся WOG PAY – ваша картка вже буде відображена в онлайн-магазині. І навпаки, якщо прив’яжете платіжну картку до Masterpass у магазині – вона буде і у WOG PAY.

ПОКУПКИ ДРУЗЯМ

Тепер ви можете придбати пальне і каву WOG не тільки собі, а кому захочете: друзям, родичам, колегам; з карткою ПРАЙД або без картки ПРАЙД – жодних обмежень. Щоб купити другові, достатньо ввести його номер телефону, і товари будуть зараховані і готові до використання.

ЗНИЖКИ

Купувати пальне і каву онлайн не тільки зручно, але й вигідно. Для любителів кави діє пропозиція: при купівлі 10 чашок, десята – у подарунок. Для покупців пального онлайн також діють спеціальні умови надання знижок і бонусів – детальніше про акцію тут.


Купуйте каву і пальне в онлайн-магазині за фіксованою ціною, а використовуйте у зручний час в мережі АЗК WOG. Ми прагнемо, щоб ваш досвід покупки був безпечним, зручним і швидким. Ми не зупиняємося і готуємо ще декілька цікавих функцій, які незабаром стануть доступні користувачам онлайн-магазину.  Слідкуйте за нашими новинами.


Інші новини