Меню
Зустрічайте «Обличчя WOG»!
17 лютого 2016


Незабаром клієнти та партнери компанії WOG, а також звичайні українці зможуть ближче познайомитися з працівниками та керівництвом компанії. Ми розпочинаємо новий проект – рубрику «Обличчя WOG». Це цікава інформація про наших співробітників – від директора до прибиральниці, що буде публікуватись на нашому сайті та сторінках у соцмережах.

У кожного, хто працює у великій родині WOG, є свої погляди та переконання; власні здобутки й надбання; підходи до людей, суспільства і світу, який нас оточує. Та всіх поєднує одне – усі вони працелюбні розвинені індивідуальності, які зустрілися у дружньому колективі WOG.

Уже зовсім незабаром, завітавши на АЗК чи до WOG CAFE на Великій Васильківській, 21, ми зустрічатимемося з працівниками WOG як з добрими знайомими, бо вже бачили їхні обличчя й читали про них на сторінках Інтернету. А приємна зустріч і усміхнене обличчя на вході, на касі чи біля заправки зранку може стати початком чудового дня!

Найближчим часом WOG оприлюднить пілотну серію інтерв’ю зі своїми працівниками. Першими героями стануть працівники АЗК, що розташований по дорозі Київ-Вишгород-Десна, 19-й км.

Попереду у проекту «Обличчя WOG» ще багатояскравих історій, унікальних сценаріїв успіху, цікавих епізодів з життя кожного працівника компанії. Адже АЗК WOG розташовані по всіх куточках України, географія та мешканці яких є неповторними у своєму розмаїтті й красі!
Інші новини