Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Зустрічай нові бамбукові екогорнятка на WOG!

24.05.2021

Мережа АЗК WOG у партнерстві з компанією «Paper-Cups» запустила екогорнятка з бамбукової целюлози з оригінальним дизайном. Такий виріб розкладається швидко й безпечно для довкілля та не виділяє токсичних речовин в атмосферу. 

Нові бамбукові горнята – це чудова альтернатива стаканчикам з елементами, які мають властивість довго розкладатися в середовищі та завдавати шкоду природі. Чому саме бамбук? Він має високі темпи відновлення – за добу він виростає на понад 30 см, тоді як звичайному дереву для цього потрібно кілька років. Тому, використовуючи бамбук як сировину для виготовлення посуду, ми бережемо наші ліси.

Також рослина зростає в екологічно чистих районах, тому не потребує жодних добрив для стимуляції росту. Таким чином, бамбук – це один з найчистіших екоматеріалів, який повністю розкладається, швидко та безпечно для довкілля. 

Окрім того, ми вирішили не вибілювати горнятка, адже для висвітлення матеріалу використовується хлор та інші небезпечні для атмосфери речовини. Тому тепер на WOG стаканчики природного жовтуватого кольору, але з неймовірно веселим дизайном. Головним героєм є сам бамбук, який розповідає про свою унікальність. Тепер ви точно будете впевнені, що наливаючи напої в такі горнятка, несподівані «добавки» не потраплять до ваших кави чи чаю. 

Наразі стаканчики доступні на всіх АЗК Києва. А вже до кінця літа налити напій в бамбукове горнятко можна буде на АЗК по всій країні. 

Бамбукові екогорянтка випущені в рамках екоплатформи WOG «До природи з добром», завдяки якій ми давно дбаємо про природу та популяризуємо виховання принципів ековідповідальності у наших клієнтів. Приєднуйся до наших екологічних ініціатив та смакуй найкаовішу каву у новеньких екостаканчиках! 


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.