Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Знакова передача мережі АЗК WOG першої партії паливовозів IVECO, компанією AMAKO

02.04.2021


Компанія WOG зробила перший крок до переоснащення свого малотоннажного парку і розширення «ваговозів». АЗК WOG потрібні легкі паливні цистерни для доставки нафтопродуктів сільгоспкомпаніям і дрібногуртовим покупцям. Раніше для таких цілей використовувалися ГАЗони, і тепер настав час закупити сучасну техніку. Вибір припав на IVECO Daily 70-150 завдяки багатьом перевагам, про деякі розповімо детальніше.

Daily має досить широку лінійку колісних баз і конфігурацій, що дає можливість створити оптимальний кузов з правильною разваговкою по осях. Колісна база в 3750 мм, двигун - 3-літровий потужністю 150 к.с. - варіант, на якому зупинилася компанія WOG.
Як розповіли представники компанії, така конфігурація дозволяє чітко «вписатися» у ваговий контроль, який з кожним днем ​​стає все суворішим. При цьому, з наповненою цистерною, машина має запас вантажопідйомності в кілька сотень кілограм, який дозволяє розмістити додаткові вантажі і особисті речі водія, і не відчувати себе «незручно» на вагах.


Цистерна українського виробництва Everlast, обсягом 4000 л, має два резервуари, трап, майданчик з відкидним огородженням для обслуговування, та мірні планки.

Оскільки автомобілі призначені для доставки пального навіть поза населеними пунктами, виробники передбачили можливість наливу шланги довжиною 15 м , щоб не було необхідності під'їжджати безпосередньо до ємності. Для того, щоб закачувати паливо, а не пускати самопливом, передбачений гідравлічний насос.


Економічність обслуговування, якість та тривалий термін експлуатації паливовозів IVECO Daily - одні з головних конкуруючих переваг компанії.1 квітня 2021 року офіційним дилером автомобілів IVECO, компанією AMAKO були передані два новенькі автомобілі-цистерни для перевезення палива представникам автотранспортного відділу АЗК WOG. Крім того, найближчим часом планується поповнити автопарк WOG трьома тягачами IVECO - під цистерни-газовози. А після практичного використання машин, співпраця може бути продовжена. 


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.