Меню
Зимові горнятка з дитячими малюнками вже на WOG!
21 грудня 2020

 

До серії увійшли три паперові та два бамбукові багаторазові горнятка. Кожне з унікальним дизайном, його створили діти, які перемогли у щорічному конкурсі WOG «Твори різдвяну дивокаву». Переможців обрали шляхом відкритого голосування на сайті.

 

Три малюнки, що набрали найбільшу кількість лайків, стати основою для дизайну горнят. Це олень зі сніжинкою на носі — малюнок Моніки (3 р.) з Рівного, синя Снігуронька — Поліни (7 р.) з Павлограда та сім’я, яка прикрашає новорічну ялинку — малюнок Ганни (11 р.) із Луцька. 

«Вже другий рік, як ми проводимо конкурс малюнку серед дітлахів на тему зимових свят, а потім створюємо святкові стаканчики з малюнками переможців. Дуже тішить популярність конкурсу: минулого разу роботи подали 800 учасників, цього разу — вже 1000. Звичайно, переможці отримують призи — вікенд у Карпатах, але діти насправді змагаються геть за інше. Кожна дитина хоче побачити саме свій малюнок на горнятку WOG, який продаватиметься на АЗК по всій країні. Це і є найкращий подарунок!», — говорить директор з комунікації WOG Олена Осипчук. 

Ще дві роботи Михайла з Києва та Аделіни з Зінькова, що посіли четверте та п’яте місця, ми перенесли на бамбукові еко-горнятка, які зовсім скоро будуть продаватися у нашій мережі.

Ми не забули про решту учасників. З їхніх малюнків створено електронні листівки, які можна скачати за посиланням http://bit.ly/34x9cUu і відправити рідним, друзям у месенджерах, опублікувати у соцмережах чи навіть роздрукувати та надіслати традиційною поштою.

Сподіваємося, що наші горнятка додадуть вам зимово-святкового настрою!

 

 

 

Інші новини