Меню
WOG зібрав майже 300 тис. грн. для допомоги постраждалим під час АТО
10 вересня 2014

В ході благодійної акції "Дорога до серця", яку започаткувала мережа автозаправних комплексів WOG, завдяки небайдужісті автомобілістів всього за 14 днів вдалось зібрати 279 314 грн.  для допомоги постраждалим під час антитерористичної операції (АТО).

Найближчими днями ці кошти будуть перераховані на рахунки волонтерських організацій, які, в свою чергу, спрямують їх на лікування поранених під час АТО.

“Дорога до серця” – це традиційна благодійна акція компанії WOG під час якої ми збираємо кошти для допомоги найбільш незахищеним представникам нашого суспільства. Минулого року ми збирали кошти для допомоги у боротьбі з чумою ХХІ століття – онкологічними захворюваннями, а також для діточок, позбавлених батьків. Цього року в Україну прийшла страшна біда – війна. Тому ми вирішили спрямувати свою благодійну діяльність на допомогу постраждалим під час бойових дій. Якщо ця справа допоможе врятувати бодай одне людське життя, всі ми працювали не дарма. Згодом ми обов’язково повідомимо кому конкретно допоміг кожен з Вас”, -  зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.


Нагадаємо, що в період з 23 серпня по 5 вересня кожен водій, купуючи на АЗК WOG символічне серце за 2 гривню, мав змогу зробити свій внесок для допомоги пораненим.
Інші новини