Меню
Заява мережі АЗК «WOG» щодо дискредитаційної кампанії, розпочатої проти неї
1 березня 2016

Керівництво мережі АЗК «WOG», провідного оператора нафтового ринку, вимушено констатувати той факт, що проти «WOG» розпочато масштабну інформаційну дискредитаційну кампанію.

У зв’язку з цим, ми звертаємо увагу ЗМІ та громадськості на такі дії наших конкурентів, а також попереджаємо усіх наших клієнтів та партнерів про замовний характер відповідної інформаційної атаки.

Станом на сьогодні, нам достеменно відомо про те, що низка рекламних агенцій в інтересах одного з наших конкурентів намагається заключити з окремими ЗМІ, у тому числі і телевізійними каналами, угоди щодо поширення неправдивої та негативної інформації стовно якості нашої продукції, а також щодо начебто неконкурентної роботи мережі АЗК «WOG».

Ми з прикрістю вимушені констатувати, що деякі ЗМІ вже погодилися на виконання замовлення «чорного піару» проти нас.

У зв’язку з цим, інформуємо, що оператор нафтового ринку «WOG» має намір у судовому порядку захищати ділову репутацію компанії та домагатиметься спростування неправди.

Разом з тим, наголошуємо, що нам достеменно відомий замовник кампанії «чорного піару» проти АЗК «WOG». Тому, ми закликаємо усіх операторів ринку до ведення політики виключно чесної бізнес-конкуренції, також вимагаємо від опонентів не вдаватися до брудних технологій інформаційного маніпулювання.

Для наших клієнтів і партнерів, підкреслюємо, що як і завжди, мережа АЗК WOG гарантує високу якість своїх послуг та товарів, що підтверджується низкою незалежних  експертиз якості нашого пального.

Також наголошуємо, що компанія WOG веде виключно прозору фінансово-економічну діяльність, зокрема, у сфері сплати податків та акцизів, що також підтверджується системними перевірками фіскальних органів України.
Інші новини