Меню
Заява для ЗМІ
13 серпня 2015

Сьогодні, на 48-му році пішов із життя Ігор Миронович Єремеєв – громадський діяч, політик, підприємець і батько. Для нас Ігор Миронович – засновник та ідейний натхненник WOG, який з однодумцями та компаньйонами збудував Компанію з нуля до однієї з найбільших приватних компаній в Україні. Ми не можемо змінити те, що він від нас пішов, але можемо зберегти пам’ять про Ігоря Мироновича у наших серцях.

Понад 3 роки тому саме Ігор Миронович Єремеєв та його Партнери прийняли рішення і передали управління компанією WOG професійному ТОП-менеджменту, залишивши за собою загальний нагляд у формі підсумкових звітів. Відповідно, ці 3 роки компанія WOG працює як злагоджена система, згідно з внутрішніми правилами, процедурами та стандартами за найкращими європейськими бізнес-практиками.

Окремо підкреслюємо, що зараз, так само як в минулому, компанія WOG продовжує і буде продовжувати виконувати всі взяті на себе зобов’язання за підписаними угодами, емітованими талонами, смарт-картами та іншими платіжними інструментами, під керівництвом генерального директора – Сергія Корецького. Також, у цей момент, акціонери компанії WOG є особливо згуртованими та сповненими рішучості продовжувати і надалі розвивати бізнес, якому Ігор Миронович присвятив більшу частину свого життя. Акціонери компанії WOG підтверджують зобов’язання перед партнерами, клієнтами та постачальниками. Автозаправні комплекси WOG справно працюють у безперебійному режимі та обслуговують клієнтів компанії згідно з найвищими стандартами якості.

Компанія WOG є національною мережею АЗК №1 в Україні та продавцем і імпортером нафтопродуктів №1 в Україні! Під управлінням компанії знаходяться понад 500 автозаправних комплексів. В компанії працюють понад 7 тисяч працівників.

Прес-служба компанії WOG

Інші новини