Меню
Завдяки мобільному додатку WOG можна заощадити ще більше коштів
16 жовтня 2015


Кожен, хто не стоїть на місці та йде у ногу з часом, знає, як можна заощадити на сучасних технологіях. Мережа WOG пропонує своїм клієнтам не зупинятися лише на картці «ПРАЙД», а йти далі та завантажувати спеціальний мобільний додаток. З ним ви маєте можливість отримувати ще більше знижок та персональних пропозицій, які діють тільки у мобільному додатку!

Мобільний додаток WOG надає своїм користувачам унікальні можливості – миттєво реєструватися онлайн, купувати пальне та каву онлайн, відстежувати історію власних покупок та контролювати свої витрати, користуватися віртуальною карткою лояльності і персональними акціями, які враховують побажання та вподобання клієнта і діють виключного для нього.

Тож, безкоштовно завантаживши мобільний додаток в Googleplay або AplleStore, в залежності від смартфону, кожен має змогу скористатися наступними можливостями:

  • Миттєво отримувати актуальну інформацію про всі новини та акції мережі АЗК WOG
  • Зв'язатися з гарячою лінією і замовити зворотний дзвінок, щоб у будь-який момент отримати допомогу у вирішенні будь-якої складної ситуації на АЗК WOG
  • Купувати пальне онлайн за допомогою паливного гаманця, що дозволить економити час і застрахувати себе від підвищення цін
  • Купувати каву онлайн на карту лояльності «ПРАЙД» зі знижкою
  • Прокладати маршрут до найближчого АЗК WOG – старт-додаток сам знайде найближчу АЗК та запропонує оптимальний маршрут
  • Оцінити якість роботи співробітників АЗК WOG, щоб наступного разу послуги на АЗК WOG були ще якіснішими.

Досить лишатися у минулому, завантажуйте мобільний додаток WOG та заощаджуйте!!!

Інші новини