Меню
Заощаджуй до 2 грн на літрі разом з WOG
27 жовтня 2015


Довіра якісному пальному та послугам на АЗК дає не лише приємні враження від заправки, а й змогу заощаджувати. Так, для своїх найвірніших клієнтів мережа WOGще три тижні тому запустила унікальну акцію «Частіше заїжджай – дешевше заправляй!». 

Нагадуємо, що всі учасники програми «ПРАЙД» мають змогу заощаджувати від 1 до 2 грн на кожному літрі пального. Головне – не забувати частіше заправлятися пальним у мережі WOG. Для тих, хто ще не долучився наголошуємо, що досягти максимального рівня економії 2 гривні може кожен, хто не менше ніж один раз на два тижні заправляється на АЗК WOG як мінімум на 20 літрів. Стартує бонусна програма від 1 гривні і кожен наступний рівень додаватиме учаснику по 0,25 грн на кожен літр пального. Вже за 4 кроки ви досягнете вершини бонусів – з кожного заправленого літру на картку «ПРАЙД»вам повертатиметься по 2 грн. І головне - не втратити цей максимальний рівень.  Для чого потрібно продовжувати заправлятись на WOG не менше одного  разу  на два тижні!

Зазначимо ще раз, що головні умови акції – не забувати заправляти як мінімум 20 літрів найякіснішого пального (окрім LPGMustang)  кожні 14 днів на улюблених заправках WOG!

Акція триває з 5 жовтня до 29 листопада 2015. Встигни дійти до найвищого рівня бонусів та заощаджуй до 2 грн на кожному літрі заправленого пального.


Інші новини