Меню
Заощаджуй до 2 грн на літрі пального ще сім тижнів поспіль!
1 грудня 2015


На численні прохання постійних клієнтів та учасників програми «ПРАЙД»  мережа АЗК WOG зробила надзвичайний подарунок для своїх споживачів – акцію «Частіше заїжджай – дешевше заправляй!» продовжено  до 14 січня 2016 року.

Тож ті, хто ще не встиг досягти найвищих бонусів – економії 2 грн на кожному літрі пального, мають шанс отримувати максимальну вигоду та якісне пальне за приємними цінами ще сім тижнів поспіль!

Нагадаємо, що в акції беруть участь усі учасники програми лояльності «ПРАЙД». Головне – не забувати заправлятися у мережі WOG від 20 літрів найякіснішого пального (окрім LPG Mustang) кожні 14 днів.

Для тих, хто долучився до акції тільки зараз наголошуємо, що стартує бонусна програма від 1 гривні й кожна наступна заправка додаватиме учаснику 0,25 грн на кожен літр пального. Тож, вже за 4 кроки ви досягнете максимальної винагороди – з кожного заправленого літру на картку «ПРАЙД» Вам повертатиметься 2 грн.  Зауважимо, що для 95 есо+ бонусна програма починається з 0,50 грн та досягає максимально 1 грн.

Інші новини