Меню
З WOG стало вигідніше навіть у METRO!
26 листопада 2015

До новорічних свят ще більше місяця, а мережа АЗК WOG вже турбується про святковий стіл та подарунки для своїх клієнтів. Саме тому всі клієнти WOG мають змогу отримати дисконту картку METRO зі знижкою 2%, а також виграти спеціальний Продуктовий набір.

Заправившись на АЗК WOG будь-яким пальним, кожен клієнт отримає тимчасову листівку, яку необхідно обміняти на постійну картку на вході до одного з  торговельних центрів ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна». Для обміну при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Акція діє з 18 листопада до 31 січня включно, а знижка розміром 2% триватиме до 14 лютого 2016 року. 

Крім того, кожен учасник акції, отримавши постійну картку METRO, автоматично бере участь у розіграші 5 Продуктових наборів на суму 1000 грн щомісяця. Перший розіграш відбудеться 21 грудня 2015 року, другий – 21 січня 2016 року і останній – 19 лютого 2016 року.

Під «Продуктовим набором на суму 1000 грн» мається на увазі надання знижки в розмірі 1000 грн (один раз) однією сумою під час здійснення покупки в усіх торговельних центрах МЕТРО, окрім магазинів Бери-Вези у м. Кіровоград, м. Луцьк, м. Тернопіль.

Скористатися цією знижкою можна буде протягом 30 календарних днів від дати відповідного розіграшу.

Детальну інформацію про умови та місце проведення розіграшу можна дізнатися на сайті www.metro.ua, де також будуть розміщені результати самого розіграшу протягом двох робочих днів з дати його проведення.

Інші новини