Меню
Як підготувати автомобіль до зими
9 жовтня 2014


Шановні автомобілісти, пропонуємо вашій увазі кілька практичних порад з підготовки автотранспорту до зими:

1. Перше, щонеобхідно зробити - видалити відкладення з дна автомобіля, між коліс та моторного відсіку.

2. Перевірити акумуляторну батарею, у разі потреби,зарядити або замінити її.

3. При використанні сезонних олив, провести заміну на оливу, відповідну до холодного періоду експлуатації.

4. Перевірити стан повітряного фільтра, замінити його за потребою.

5. Перевірити стан паливного фільтра, при необхідності, замінити. При наявності води в відстійнику слід провести видалення рідини.

6. Очистити зовнішню поверхню радіатора та перевірити: рівень охолоджувальної рідини (за потребою замінити її), роботу вентилятора радіатора, роботу системи охолодження в цілому і привести її у відповідність з нормою.

7. Перевірити екологічні характеристики автомобіля (СО і СН для бензинових двигунів і авто, що працюють на газовому пальному; димність для дизельних палив) і привести їх у відповідність до нормативів.

8. При використанні сезонних шин, перейти на зимові та перевірити і довести тиск в шинах до норми.

9. При експлуатації автомобіля в умовах низьких температур, особливо при перепадах від плюса до мінуса, бажано, щоб бак пального був заповнений мінімум на дві треті. Якщо нехтувати цим правилом, в баку автомобіля утворюється водний конденсат, який накопичується в відстійнику бака. При різкому падінні температури в дизельному пальному відбувається парафінізация, як наслідлок, фільтр засмічується парафінами і автомобіль не рушить з місця.

10. І головне - необхідно звикати до зимового стилю водіння: поступовий набір швидкості, плавне гальмування, ввічливість та обережність на дорозі.


Інші новини