Меню
Я мрію стати директором АЗК WOG!
30 березня 2016


На АЗК WOG працює безліч цікавих людей, кожен зі своєю власною історією та мрією. Євген Косяков – оператор нашого АЗК, розташованого на трасі Київ–Вишгород. У минулому Євген – відважний воїн АТО, який боронив Донецький аеропорт та селища Піски й Опитне. Це Людина з великої літери, з добрим серцем, цікавим творчим хобі та невгамовними амбіціями.

Я працюю оператором на АЗК WOG вже більше чотирьох місяців. Найбільше мені подобається наш дружній колектив. Також захоплює можливість постійного спілкування з різними людьми, нагода повсякчас дізнаватися щось нове. Мені дуже подобається моя робота!

АЗК WOG піклується про своїх співробітників. Багато хто з моїх колег вже підвищили кваліфікацію та піднялися кар’єрними сходами. Я мрію стати директором АЗК WOG і вважаю, що старанність в роботі обов’язково приведе мене до успіху!

У вільний час я займаюсь класичними танцями. Беру участь у різноманітних культурних заходах: наприклад, 13 лютого під час доброчинної акції ми з моїм колективом танцювали вальс біля монументу «Батьківщина-Мати». Також я всіляко допомагаю воїнам АТО.
Інші новини