Меню
Пам’ятник Олександру Мацієвському
28 листопада 2023

WOG став меценатом встановлення пам`ятника Герою України Олександру Мацієвському

В межах проєкту «WOGOНЬ пам’яті» мережа АЗК WOG разом з іншими бізнесами-донорами долучилася до облаштування Меморіалу Героям-Захисникам України в Ніжині та встановленню  скульптури Герою України Олександру Мацієвському. Саме він, дивлячись в очі смерті, сказав: «Слава Україні!». 

Компанія вдячна аналітичному центру «Український Інститут Майбутнього» за ініціативу створення Меморіалу, за те, що взяв на себе організаційну складову та залучив бізнес до участі, адже проєкт реалізовано без бюджетного фінансування.

Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG: «Всюди, де люди» - це не просто слоган WOG. Це свідомий вибір бути з тими, кому ми потрібні, - в Чорнобаївці, Павлограді, Кривому Розі, на Харківщині та в інших куточках країни, де наші клієнти чекають нас. Це підтримка проєктів, які рятують життя: евакуаційних рейсів – пальним, захисників – броньованими медеваками, дронами, БПЛА… А ще - підтримка ініціатив, спрямованих на відновлення історичної пам’яті та інших суспільно важливих аспектів. Сьогодні вкрай важливо закарбовувати у свідомості українців імена тих, хто творить історію, щоб наші діти вчилися на їхньому прикладі, а не чужинців».  

Слава кожному Герою! Слава Україні!  

Інші новини