Меню
WOGОНЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
1 березня 2024

«WOGОНЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – проєкт WOG та гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ на підтримку захисників 

Мета проєкту – зібрати 10 млн грн, які будуть спрямовані на забезпечення снайперськими комплексами та FPV-дронами спеціалістів із високоточної військової стрільби, які боронять країну від агресора. Партнер проєкту – Благодійний фонд «Берегиня життя». 

Від початку повномасштабної війни мережа АЗК WOG ініціює та радо долучається до проєктів, спрямованих на захист держави й підтримку Сил оборони, які не просто збирають донати та допомагають, але й об`єднують бізнес, фонди, спільноти, інфлюенсерів, популярні гурти з чіткою проукраїнською позицією. 

«В межах проєкту «WOGОНЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» наша компанія перерахувала перших 2 млн грн в скарбничку ініціативи. Підтримка таких проєктів для нас вкрай важлива ще й тому, що ми прагнемо продемонструвати, що великий бізнес поруч з кожним українцем, який долучатиметься до ініціативи чи то своїм донатом, чи то покупкою квитків на концерт улюбленого гурту, що по факту теж донат. Саме завдяки цій єдності ми зможемо зробити більше», - зазначив Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG.

«Запорука успіху цього проєкту в об`єднанні зусиль великого бізнесу й кожного, хто прийде на наші концерти. Частину коштів з усіх проданих квитків ми спрямовуватимемо на «WOGОНЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», щоб спеціалісти з високоточної військової стрільби були забезпечені снайперськими комплексами й дронами-камікадзе. В межах проєкту ми дамо 100 концертів у різних куточках України, як у великих містах, так і в невеликих населених пунктах. Будемо раді бачити кожного, щоб завдяки спільним зусиллям наші захисники мали змогу відкривати по ворогу вогонь без обмежень», - підкреслив Сергій Тачинець, фронтмен та продюсер гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

Кожен, хто хоче підтримати захисників, також може задонатити напряму на банку проєкту «WOGОНЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ». Усі кошти будуть спрямовані на закупівлю снайперських комплексів та FPV-дронів для Сил оборони. 

Зараз гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ дає виключно благодійні концерти, завдяки яким за останні 2 роки вдалося зібрати більше ніж 50 мільйонів гривень на потреби Збройних Сил України. Хлопці постійно акустично виступають для наших військових, лікарів, волонтерів, ДСНСників та тих, хто щодня відстоює нашу незалежність на всіх напрямах.

 

Інші новини