Меню
WOG змінює дизайн своїх АЗК
24 грудня 2014


Компанія ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (мережа АЗК WOG) відкрила у Харкові автозаправний комплекс з новим форматом магазину і WOG-кафе.

«Цейкомплекс особливий для нас, з нього ми починаємо впровадження нашого нового фірмового стилю магазинів і кафе на АЗК. Наші споживачі, певно, вже помітили, що у цьому році ми розпочали використовувати оновлений логотип компанії та новий фірмовий стиль, зокрема, при створенні нового сайту та мобільного додатку компанії. Розвиток магазинів і кафе є одним з пріоритетних  напрямків для WOG, тому саме з них ми починаємо впровадження нового дизайну на АЗК” - зауважив директор департаменту маркетингу “ВОГ РІТЕЙЛ” Віталій Ткаченко.

Новий АЗК розташовано за адресою: м.Харків, вул. Шевченка, 41. Загальний обсяг інвестицій в проект з урахуванням купівлі земельної ділянки склав майже 16 млн грн.

Комплекс обладнаний 4 автозаправними колонками. Асортимент нафтопродуктів складається зфірмових бензинів: 92 MUSTANG, 95 MUSTANG, а також бензину стандарту Євро-5 - A-95. Лінійка дизельного пального представлена ДПMUSTANG та надсучасним ДП MUSTANG+.

Інфраструктура автозаправного комплексу містить кафе з широким асортиментом страв та смачної кави,а також магазин супутніх товарів. Суттєвою відмінністю нового об'єкта від усіх існуючих АЗК мережі WOG є розмежування зон магазину і кафе, а також новий сучасний дизайн фасадів та інтер’єру.

“Ми відмежували зону кафе та торгівельного залу для максимального комфорту наших клієнтів. Доречі, у кафе можна спробувати нове фірмове меню над створенням якого ми працювали майже пів року разом з провідними спеціалістами”, - додав В. Ткаченко.


Інші новини