Меню
WOG завжди готовий надати підтримку соціальним ініціативам
15 січня 2016

Мережа автозаправних комплексів WOG стала спонсором соціального гуманітарного проекту, що діє на території Західної України та Полісся. Його мета – допомогти та надати підтримку сім’ям учасників АТО, які живуть у віддалених районах України.

Завдяки підтримці «Клубу позашляхових пригод» та благодійного фонду «Територія життя», а також спонсорської допомоги мережі АЗК WOG, волонтери подорожують у найвіддаленіші куточки нашої країни, куди важко доїхати навіть позашляховиками. Туди може дістатися лише спеціальна техніка, заправлена найякіснішим пальним від WOG.

Допомога, яку волонтери передавали сім’ям, – це товари першої необхідності, серед яких продукти харчування, засоби особистої гігієни, побутова хімія та одяг. Після знайомства з родинами та дітлахами волонтери й надалі підтримують їх – щомісяця ці сім’ї отримають посилки з необхідними речами.

Серед тих, хто найбільше потребував допомоги й отримав, - діти бійців,  які нині боронять кордони нашої держави або були поранені, героїчно захищаючи незалежність своєї країни. Крім того, солодкі смаколики та іграшки отримали й діти з багатодітних сімей, а також ті, кому довелося рано подорослішати через важке онкологічне захворювання.
Інші новини