Меню
WOG застерігає клієнтів від шахрайства
14 травня 2019

Шановні клієнти,

Інформуємо вас, що з‘явився новий вид шахрайства, в якому фігурує WOG. Створено телеграм-канал, в якому шахраї продають бонуси від WOG. Звісно, ніякі бонуси не нараховуються. В жодному разі нічого не купуйте. Це афера! Служба безпеки вже вирішує це питання.

Крім того, останнім часом почастішали випадки шахрайства, коли клієнтам компанії WOG дзвонять треті особи, називають їх за іменем, представляються менеджерами компанії та пропонують купити паливні талони або опт зі знижкою. Для більшої переконливості шахраї використовують інтернет-колбек - коли вхідний дзвінок надходить з телефону, схожого на телефон «гарячої лінії».

Мережа АЗК WOG просить клієнтів бути пильними і звернути увагу на наступну інформацію, яка допоможе вберегтися від шахраїв:

  1. «Гаряча лінія» працює тільки на вхідні дзвінки, тобто клієнтам не можуть надходити дзвінки з номера телефону «гарячої лінії».
  2. Компанія WOG не проводить взаєморозрахунки за пальне за картковими рахунками фізичних осіб. Всі оплати повинні проходити тільки через розрахункові рахунки в банку.
  3. Здійснювати покупку паливних талонів і оптові покупки пального необхідно виключно в регіональних представництвах компанії WOG або через офіційний онлайн-магазин WOG.


Інші новини