Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

WOG застерігає!

25.11.2021

У мережі Інтернет, в особливості в соціальних мережах та месенджерах, останнім часом почастішали випадки шахрайських дій, пов’язаних із продажем пального зі знижками та паливних талонів начебто від імені мережі АЗК WOG. Ми не реалізуємо паливні талони і картки через Telegram-канали, групи у Viber, сторінки в TikTok та інших соціальних мережах.

Просимо, будь пильним і зверни увагу, що:

- зарахування літрів або коштів на гаманець у застосунку PRIDE та продаж паливних талонів здійснюється виключно через наші офіційні представництва (https://wog.ua/ua/partners/)

- ми не приймаємо платежі на картки фізичних осіб(❗️) за продаж пального. Реалізація відбувається виключно через авторизовані центри гуртової торгівлі в Києві та регіонах (https://wog.ua/ua/partners/)

Закликаємо, не звертайся до неофіційних продавців пального, а будь-яку інформацію перевіряй через наш сайт wog.ua чи через Центр підтримки клієнтів за номером 0 800 300 525. Усі ціни, умови та новини мережі публікуються виключно на офіційному сайті wog.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах (Facebook, Instagram).

Застерігаємо, особа, яка звертається до неофіційних продавців пального з метою придбання паливних талонів компанії WOG, зарахування літрів або коштів на застосунок PRIDE, у тому числі з дисконтом, бере на себе усі ризики, що виникають у зв’язку з даними операціями.

Будь обачним та не дозволяй вводити себе в оману.

01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
застосунок PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.