Меню
WOG застерігає!
13 січня 2022

У мережі Інтернет, в особливості в соціальних мережах та месенджерах, останнім часом почастішали випадки шахрайських дій, пов’язаних із продажем пального зі знижками та паливних талонів начебто від імені мережі АЗК WOG. Ми не реалізуємо паливні талони і картки через Telegram-канали, групи у Viber, сторінки в TikTok та інших соціальних мережах.

 

Просимо, будь пильним і зверни увагу, що:

  • зарахування літрів або коштів на гаманець у застосунку PRIDE та продаж паливних талонів здійснюється виключно через наші офіційні представництва
  • ми не приймаємо платежі на картки фізичних осіб(❗️) за продаж пального. Реалізація відбувається виключно через авторизовані центри гуртової торгівлі в Києві та регіонах 

Закликаємо, не звертайся до неофіційних продавців пального, а будь-яку інформацію перевіряй через наш сайт wog.ua чи через Центр підтримки клієнтів за номером 0 800 300 525. Усі ціни, умови та новини мережі публікуються виключно на офіційному сайті wog.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах (FacebookInstagram).

Застерігаємо, особа, яка звертається до неофіційних продавців пального з метою придбання паливних талонів компанії WOG, зарахування літрів або коштів на застосунок PRIDE, у тому числі з дисконтом, бере на себе усі ризики, що виникають у зв’язку з даними операціями.

 

Будь обачним та не дозволяй вводити себе в оману.

Інші новини