Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

WOG запустив переробку кавової гущі

18.11.2020

АЗК WOG спільно з українською еко-компанією Blue Ocean Solutions (BOS) запустили проект з переробки кавової гущі. Тепер гуща, що залишається після приготування кави в кавомашині мережі, буде збиратися для подальшого перетворення в зручні і екологічні підстаканники. Крім цього, мережа відмовилася від використання пластикових трубочок для напоїв – на всіх об'єктах компанії пропонуються їх екологічний аналог.

«WOG піклується про навколишнє середовище і прагне скоротити забруднення нашої планети. А тому проект з переробки гущі для компанії – не тільки сучасне екологічне рішення по утилізації кавових відходів, а й можливість у майбутньому істотно скоротити використання пластика », – заявила директор з комунікацій WOG Олена Осипчук.

Крім кавової гущі у виробництві еко-підстаканників також використовується макулатура в співвідношенні 3 до 7. На всіх етапах виробництва від створення однорідної маси до формування, сушки і упаковки продукція BOS проходить жорсткий контроль для забезпечення найвищої якості.

Крім цього, пластикові трубочки для напоїв замінені на їх екологічний міцний аналог від Blue Ocean Solutions, для виробництва якого використовується спеціально створений папір і харчовий клей. Уся сировина, що використовується при виготовленні трубочок, має європейські сертифікати якості і безпеки. Така трубочка здатна перебувати в окропі до півтори години, не втрачаючи основних властивостей.

Також кавову гущу, яка залишається після приготування кави з кавоварки 5 АЗК міста Луцьк, WOG віддає на переробку в компанію «Пастернак», де її використовують для виготовлення органічного добрива – біогумусу.01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
8
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.