Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

WOG запускає переробку кавової гущі на біогумус

30.11.2020

Компанія WOG запускає новий проект ЕКО-платформи «До природи з добром»: переробку кавової гущі на сучасне органічне добриво – біогумус.

Тепер вся кавова гуща, що залишиться від приготування кави на п’яти АЗК в Луцьку буде спрямовуватися на луцьке підприємство «Пастернак» – партнера цієї ініціативи від WOG стала луцька компанія «Пастернак», що з 2017 року виробляє біодобрива на власній базі.

«В Україні наразі існує велика проблема з утилізацією органічних відходів – їх заборонено вивозити на смітники, але цією забороною нехтують майже усюди. Ані держава, ані місцеве самоврядування не можуть запропонувати дієвого способу утилізації органіки, при тому, що екологічна ситуація всієї країни щодня стає дедалі важчою. Саме тому ми запустили проект з утилізації кавової гущі. Наразі ми збираємо відпрацьовану кавову гущу на п’яти АЗК у Луцьку для переробки на біогумус. Згодом плануємо географічно розширити цей проект», – говорить куратор ЕКО-платформи WOG та директорка з комунікацій Олена Осипчук. 

Одним з ефективних рішень застосування відпрацьованої кавової гущі є її переробка на біогумус з використанням каліфорнійського черв’яка. Для його харчування в основну суміш додають до 10% кавової гущі. За рік усього 2000 черв’яків переробляють в середньому 1 тонну відходів, в результаті чого утворюється 500 л біогумусу.

Біогумус – це висококонцентроване біодобриво, що містить в своєму складі унікальний комплекс ґрунтових мікроорганізмів, вітаміни та біологічно активні ферменти, що стимулюють ріст і розвиток рослин. Його використовують для підживлення квітів, фруктових дерев, овочів і газонів, збільшуючи врожайність на 30-40%.

Нагадаємо, раніше в рамках ЕКО-платформи «До природи з добром» спільно з українською ЕКО-компанією Blue Ocean Solutions було запущено два проекти – переробку кавової гущі на ЕКО-підстаканники, а також заміна пластикових соломинок для напоїв їх екологічним аналогом. Крім того, на 34 столичних АЗК WOG встановлено баки для роздільного збору побутових відходів. Це перший етап проектів. В подальших планах – розширення географії проектів на заправках по всій країні. 


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
8
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.