Меню
WOG заправляв літаки у Харкові
27 серпня 2015

До Дня Незалежності та Дня міста на харківському аеродромі «Коротич» відбулось грандіозне авіашоу. І вже не вперше WOG заправляв  літаки, а WOG CAFE  традиційно пригощало найкавовішою кавою, фірмовими хот-догами та бургерами гостей заходу. Авіашоу, що тривало впродовж трьох днів - з 22 по 24 серпня, - відвідало більше 10 000 людей.

У програмі розваг брали участь самі справжні аси авіапольотів. Пілоти на літаках Як-52, Як-18т, Су-31, Extra-300 і реактивному Л29 виконували фігури вищого пілотажу з димовим і музичним супроводом.

Крім п'яти годин захоплюючого пілотажу, для гостей заходу була представлена розважальна програма - веселі конкурси та вікторини, призи та подарунки, а також драйвова музика від кращих діджеїв Харкова та України.

Для найменших відвідувачів була обладнана спеціальна baby-зона з атракціонами, батутами, майстер-класами та аніматорами. Кожен, хто прийшов на шоу міг сфотографуватися на фоні літаків, записатися на навчання в льотні школи, стрибнути з парашутом або здійснити оглядовий політ літаком.Інші новини