Меню
WOG вважає, що підконтрольне Міненерго підприємство причетне до махінацій з нафтопродуктами в Криму
11 вересня 2014

Компанія WOG вважає, що державне Підприємство із забезпечення нафтопродуктами (раніше Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами), підконтрольне Міністерству енергетики та вугільної промисловості, причетне до махінацій з нафтопродуктами в Криму.

“Ми були прикро вражені, коли стала відома позиція Міненерго з приводу ситуації, що склалася навколо Феодосійської нафтоперевалки.  В нас є всі підстави вважати, що такий крок здійснено з метою приховати результати недбалої, халатної та безвідповідальної діяльності керівництва Феодосійського підприємства. А також залишити нафтові компанії, які співпрацювали з цим держпідприємством, сам на сам з сьогоднішніми реаліями в Криму. При цьому, надати можливість керівництву зазначеного підприємства використовувати у власних інтересах гроші, які було виплачено за контрактами, і які після березневих подій на півострові було переведено в Київ”, - заявив генеральний директор WOG Сергій Корецький.

За його словами, щорічно WOG імпортує близько 2 млн тонн нафтопродуктів. Одним з пунктів перевалки пального було Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами. Проте в березні невідомі особи заблокували Феодосійську перевалку разом із значними запасами розмитненого і нерозмитненого пального. Керівництво держпідприємства в поспішному режимі втекло з півострова, не виконавши жодних зобов’язань, в тому числі, перед WOG. Натомість WOG вимушений був звернутися до судових інстанцій, щоб компенсувати хоча б частину втрат.

“Сьогодні управління держпідприємством із забезпечення нафтопродуктами здійснюється під пильним наглядом недобросовісних бізнесменів, які використовують цю ситуацію на свою користь та дискредитують державу в особі даного підприємства. Тиск і заходи, які здійснюють високопосадові держслужбовці на правоохоронні й судові інстанції, а також на громадськість, своєю зухвалістю перевершують дії попередньої влади”, - зауважив Сергій Корецький.

Корецький висловив сподівання, що всі обставини цієї справи будуть встановлені, а держслужбовці та, причетні до цієї брудної справи люди, – покарані.

На підтвердження своєї позиції щодо намагань уникнути відповідальностіз боку Підприємства із забезпечення нафтопродуктами надаємо текст його позовної заяви про признання зобов'язань перед WOG припиненими. Іншими словами, через підконтрольне підприємство Міненерго дає зрозуміти, що воно «вмиває руки» та залишає українські компанії наодинці з проблемами по поверненню майна, компенсацією втрат, погашення банківських кредитів.

Інші новини