Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

WOG визнано найбільш впізнаваною власною тороговою маркою року

03.11.2020


Група компаній Wog здобула перемогу в номінації «Найбільша впізнавана ВТМ року» Національної бізнес-премії «Private Label-2020».

Нагородження переможців відбулося 30 жовтня в рамках ХII Всеукраїнської практичної конференції «Private Label-2020: Ритейлер та виробник– Курс на розвиток», організованої B2B медіа-групою TradeMasterGroup.

«Протягом останніх п'яти років нам вдається утримати свої позиції серед кращих з кращих в українському бізнесі. Для нас це дуже цінно і важливо. Першість у номінації «Найбільша впізнавана власна торгова марка року» для Wog – черговий доказ того, що ми рухаємося в правильному напрямку, створюємо продукти, які подобаються нашим клієнтам і завойовують їх серця. Така висока оцінка спонукає нас працювати ще більше і краще, щоб продовжити радувати наших клієнтів якістю і унікальністю продуктів та сервісів Wog», – заявив керівник дирекції громадського харчування Wog Максим П'ятаков.

Питна вода – найвдаліший проект ВТМ, який реалізовано в 2019-2020 рр. Проект було запущено минулого року, а в 2020 він отримав нову стратегію, яка дала дуже гарні результати. Крім цього, в 2020 році компанія почала реалізацію дріп-кави ВТМ у кафе поїздів Інтерсіті, а також запустила в продаж каву Darboven під брендом Wog.

Нагадаємо, що в 2019 році Wog CAFE отримало першість в таких номінаціях Private Label, як: «Впізнаваність торгової марки» і «Кращий проект Private Label року».
01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
8
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.