Меню
WOG увійшов в рейтинг найкращих компаній Східної Європи
25 вересня 2015

Мережа автозаправних комплексів WOG вкотре отримала не лише українське, а й європейське визнання. Цього року компанія опинилася серед 32 вітчизняних  підприємств, які увійшли до рейтингу ТОП-500 найбільших компаній Східної Європи.

 «Зазначимо, що такі високі результати, незважаючи на погіршення стану української економіки, нам вдається утримувати завдяки високій якості послуг, що надають на всіх АЗК WOG, а також відповідального ставлення компанії до своїх партнерів і клієнтів, - акцентує Сергій Корецький, Генеральний директор ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» . - Адже, для більшої зручності та комфорту своїх клієнтів WOG ніколи не зупиняється на досягнутому та впроваджує інноваційні й сучасні послуги».

Лише за останній рік компанія запустила бренд WOG CAFÉ. Щодня в мережі АЗК кавою смакують понад 50 тис. клієнтів. Налагодила продаж найсмачніших в Україні ход-догів та бургерів, перевагу яким щоденно надають понад 22 тис. клієнтів. WOG  повністю  змінив  філософію послуг на АЗК, відкривши мережу мінімаркетів, в яких можна придбати будь-який товар від хліба до побутової хімії, а також значно розширила спектр додаткових пропозицій в рамках програми лояльності «ПРАЙД».

Інші новини