Меню
WOG запрошує на Volkswagen Fan Day
23 липня 2015


У суботу 1 серпня о  15.00 (Московський проспект, 28) приходьте, приїжджайте і обов'язково беріть з собою своїх друзів, рідних і близьких на великий захід для фанів VW від компанії "Автосоюз" - Volkswagen Fan Day! Ви зможете відпочити, поспілкуватися з однодумцями, взяти участь у змаганнях і конкурсах, показати свій автомобіль і подивитися на інші і багато-багато іншого.

WOG - паливний партнер заходу, як завжди, там, де присутній автомобільний драйв. Подарунки від WOG дістануться тільки самим-самим швидким, креативним і оригінальним.

І вже традиційно WOG заправляє не тільки автомобілі - він із задоволенням заправить кожного гостя «найкавовішою кавою», фірмовими ход-догами і бургерами.
WOG CAFÉ пригощає тільки найсмачнішим і найякіснішим.Чим цікавим Вас порадують?

- Змагання для автомобілів Volkswagen з тюнінгу та звуку в 4-х номінаціях: "екстер'єр", "інтер'єр", "звук" і "гучність вихлопу" (обов'язкова попередня реєстрація для учасників за тел.  (044) 207-07-07) . Суддівство професійним журі.

- Спеціальний приз глядацьких симпатій для самого ефектного автомобіля заходу, не залежно від  марки автомобіля. Вибір номінантів професійним журі.

- Зона безкоштовних майстер-класів з 15.30: "Основи контраварійного водіння" + "Імітація руху на слизькій поверхні", "Надання першої медичної допомоги" і "Безпека дитини в автомобілі" від " Babyboo

- Веселі конкурси та вікторини.
- Благодійна лотерея по збору коштів на медикаменти для онкохворих діток із зони АТО з призами та спеціальним лотом аукціону.
- Дитяча зона для малюків та дітей до 8-10 років з батутом, машинками та дитячої фото-зоною.

- Лаунж-зона (100 м2) в наметі з зручними канапками і баром
- Спеціальна фото-зона з конкурсом в Facebook для відвідувачів. фото з заходу у себе в стрічці і в пості конкурсу на сторінці "АВТОСПІЛКА" https://www.facebook.com/avtosojuz

- Безкоштовний кіносеанс у автокінотеатрі "Drive-in" на території заходу після 22.00

Вхід / в'їзд на захід ВІЛЬНИЙ.


Інші новини