Меню
WOG візьме участь у круглому столі «Автобізнес 2016: шляхом зростання»
22 лютого 2016


Представники компанії «ВОГ РІТЕЙЛ» сьогодні візьмуть участь у круглому столі, який відбудеться з нагоди 25-річчя вітчизняного автобізнесу, та у церемонії оголошення переможців національної премії «Автомобіль року в Україні 2016».

Експерти автомобільного ринку України – керівники профільних організацій та провідних компаній – говоритимуть про перспективи розвитку і реформування автомобільного ринку, а також про питання, що пов’язані з нестабільною економічною ситуацією і найбільше хвилюють громадян.

Зазначимо, серед інших важливих тем стосовно стану та розвитку автомобільного бізнесу будуть винесені на обговорення й законодавчі новації – як от перспективи зменшення акцизу на вживані авто як імпульс для перезавантаження вітчизняного авторинку; дієвість контролю при ввезенні на відповідність Євро-5. У тому числі й введення акцизних податкових накладних, що компанія WOG підтримує беззаперечно. «Ми вважаємо, що українська держава повинна продовжити рішучий наступ на ринок контрафактного пального. Компанія WOG повністю підтримує якнайшвидше введення акцизних податкових накладних, встановлення рівнемірів на заправках та нафтобазах, а також посилення контролю за продажами нафтопродуктів без видачі касового чеку в окремих недобросовісних мережах АЗК», – зазначив Сергій Корецький, генеральний директор компанії «ВОГ РІТЕЙЛ». 


Інші новини