Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

WOG відкрив найбільший АЗК в Україні розміром із 6 футбольних полів

17.07.2014
Компанія WOG відкрила найбільший автозаправний об’єкт в Україні. Цей АЗК може обслужити 1000 автомобілів за 24 години і пропонує нові послуги.

Новий АЗК розташований на 461 км траси Київ-Одеса, в селі Нерубайське. Площа земельної ділянки комплексу відповідає території 6 футбольних полів і становить 4, 57 га. Площа забудови 628,4 кв. м, площа покриття 15 699 кв. м і площа озеленення 6202 кв. м.

Кількість паркомісць на території комплексу - 61, з них 34 для легкових і 22 для вантажних автомобілів. Також передбачені місця для зупинки автобусів та автомобілів людей з обмеженими фізичними можливостями. На 8 колонках одночасно заправлятися можуть 16 автомобілів.

На об’єкті розташовані: мережевий ресторан швидкого харчування Restorio української та європейської кухні на 12 столиків, унікальна кав’ярня, магазин, дитячий майданчик, місце для відпочинку далекобійників з душем і роздягальнею. Крім того, АЗК на Нерубайському оснащений резервуарами для збору дощової води, яка використовується для поливу території та технічних потреб. У проекті комплексу передбачено зведення мотелю і майданчиків для відпочинку до кінця 2015 року.

Згідно з планами компанії, нові автозаправні комплекси будуть виконувати більш розширені функції, ніж раніше. «АЗК – це вже не тільки місце для заправки автомобіля, здійснення покупок та швидкого перекусу – це територія відпочинку та спілкування з близькими», - розповідає генеральний директор WOG Сергій Корецький.

Зазначимо, в компанії заявляють про відкриття на даному АЗК ще й культурної пам’ятки. Однак, що це буде поки в WOG не розкривають.

01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.