Меню
WOG відкрив найбільший АЗК в Україні розміром із 6 футбольних полів
17 липня 2014
Компанія WOG відкрила найбільший автозаправний об’єкт в Україні. Цей АЗК може обслужити 1000 автомобілів за 24 години і пропонує нові послуги.

Новий АЗК розташований на 461 км траси Київ-Одеса, в селі Нерубайське. Площа земельної ділянки комплексу відповідає території 6 футбольних полів і становить 4, 57 га. Площа забудови 628,4 кв. м, площа покриття 15 699 кв. м і площа озеленення 6202 кв. м.

Кількість паркомісць на території комплексу - 61, з них 34 для легкових і 22 для вантажних автомобілів. Також передбачені місця для зупинки автобусів та автомобілів людей з обмеженими фізичними можливостями. На 8 колонках одночасно заправлятися можуть 16 автомобілів.

На об’єкті розташовані: мережевий ресторан швидкого харчування Restorio української та європейської кухні на 12 столиків, унікальна кав’ярня, магазин, дитячий майданчик, місце для відпочинку далекобійників з душем і роздягальнею. Крім того, АЗК на Нерубайському оснащений резервуарами для збору дощової води, яка використовується для поливу території та технічних потреб. У проекті комплексу передбачено зведення мотелю і майданчиків для відпочинку до кінця 2015 року.

Згідно з планами компанії, нові автозаправні комплекси будуть виконувати більш розширені функції, ніж раніше. «АЗК – це вже не тільки місце для заправки автомобіля, здійснення покупок та швидкого перекусу – це територія відпочинку та спілкування з близькими», - розповідає генеральний директор WOG Сергій Корецький.

Зазначимо, в компанії заявляють про відкриття на даному АЗК ще й культурної пам’ятки. Однак, що це буде поки в WOG не розкривають.

Інші новини