Меню
WOG обіцяє ульотні вихідні у Харкові
26 серпня 2016

Подобається спостерігати за літаками, захоплюєтеся польотами та завжди мріяли стрибнути з парашутом? Тоді Авіафестиваль, що відбудеться 27 і 28 серпня у Харкові, - саме те, що вам потрібно!

На честь Дня авіації на аеродромі «Коротич» під Харковом відбудеться помпезне свято неба та свободи, паливним партнером якого виступить WOG.

Два дні поспіль, з 11.00 до 19.00, для гостей фестивалю виконають польоти кращі авіатори країни на більш ніж 10-ти типах літаків малої авіації. Також на відвідувачів чекає виступ пілотажної групи з кольоровим димом, фігури вищого пілотажу, ознайомчі польоти та багато іншого.

Крім споглядання за шоу, кожен бажаючий зможе поспілкуватись із пілотами під час автограф-сесії, здійснити стрибок з парашутом у тандемі з інструктором, піднятися в небо під час ознайомчого польоту на одному з літаків аероклубу і пролетіти над землею у повітряній кулі.

Та це ще не все. Для гостей заходу проведуть розіграш призів – політ на літаку АН-2 для двох осіб, а також політ на реактивному літаку Л-29. Ви маєте усі шанси.

На території аеродрому для гостей будуть організовані зони відпочинку та розваг, фуд-корти з різноманітним меню, ярмарок, майстер-класи, боді-арт, виставка авіамоделей, експозиція ретроавто та сучасних автомобілів, фотозони.

Для маленьких учасників свята на аеродромі буде працювати дитяче містечко. На дітей чекатиме виступ «Лабораторії божевільних вчених», майстер-класи по збірці авіаційних моделей, шоу мильних бульбашок, анімація з конкурсами та призами.

Приєднуйтесь до «ульотних вихідних» з WOG!

Інші новини