Меню
WOG — у ТОП-20 інноваційних компаній України
10 грудня 2019

Компанія WOG увійшла у ТОП-20 інноваційних компаній року за версією журналу «Власть Денег». 

Наше інноваційне досягнення, котре відмітило видання — оновлений додаток PRIDE, реліз якого відбувся в лютому 2019. Ми продовжуємо вдосконалювати інтерфейс, додаємо нові функції, вносимо зміни, необхідні користувачам. Тому PRIDE відповідає усім потребам клієнтів і ним зручно користуватись. 

Акцент у додатку — на балансі бонусів клієнта, котрі можна накопичувати і витрачати. Сервіс безконтактної заправки й оплати пального WOG PAY поповнився сервісами WOG PAY Кава і WOG PAY Гаманець. Крім того, у додатку є онлайн-магазин, де можна купити пальне та напої для себе або для іншого користувача. Покупки зберігаються на балансі PRIDE і списуються по мірі використання. Спростили авторизацію: тепер вона відбувається за номером телефону, Touch ID, Face ID, Fingerprint замість PIN-коду від PRIDE. Інтегрували у додаток найпопулярніші способи оплати: Apple Pay та Google Pay.

WOG включено до інноваційного рейтингу не лише завдяки PRIDE. Ми прискорюємо операції у прикасовій зоні, збільшуємо товарообіг, підвищуємо якість сервісу. Запровадили нову систему збору та управління даними. Придбали комплекси, що складаються з Apple iPhone 5S, мультифункціональної насадки Linea Pro (сканер QR і штрих-коду, зчитувач магнітних карт) і фіскального мобільного реєстратора «Екселліо» — це допомагає оптимізувати операційні процеси на АЗК.

Вдячні за відзнаку та мчимо далі, до нових досягнень! 


Інші новини