Меню
WOG створив карту добрих історій. До її наповнення можуть долучитися всі охочі
14 квітня 2020


Стартував онлайн-проект Карта добрих історій – інтерактивна мапа, що об’єднує пригоди, які трапились під час поїздок на авто, у потягу або в аеропорту.  Її мета – зібрати приємні спогади і поділитися затишком, позитивом та людяністю.

Свої історії вже розповіли відомі особистості та блогери, серед яких Сергій Притула, Андрій Колмачевський, Макс Фрай, Діана Червинська, Дядя Жора, Аревiк Арзуманова, Андрій Трушковський, Таня Парфільєва, Дмитро Дір, Таня Пренткович та інші. 

Так, Андрій Колмачевський під час поїздки трасою Київ-Одеса врятував пару їжачків, які займалася коханням прямісінько на шосе. Дядя Жора підібрав пораненого собаку і відвіз до ветеринара, а Сергій Притула розповів, як уся Західна Україна допомагала йому добратися до мами з Микуличина в Збараж. 

Та своєю історією може поділитися кожен. Все просто, лише потрібно надіслати її на сайт people.wog.ua

«Ми вирішили створити позитивний проєкт, який розбавить вир щоденного негативу та підніме настрій людям. Нашій компанії надзвичайно близька тема доріг. Тому виникла ідея зібрати хороші унікальні історії, які трапилися з людьми саме на дорогах України. Адже добрі історії на дорогах створюють не дороги, а люди! І про це варто розповідати. Так з’явилась Карта добрих історій, де головними героями є добро, взаємодопомога й людяність», — говорить Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG. 

 Давайте ділитись добром та історіями!Інші новини