Меню
WOG став партнером виставки IT-вакансій Сareer4it
1 квітня 2016


Сareer4it – це єдина спеціалізована кар'єрна виставка IT-вакансій для досвідчених фахівців, які зацікавлені в нових проектах і можливостях для роботи в Україні й за кордоном.

Захід відбувся 19 березня у Києві за підтримки компанії WOG. Проведення другого етапу виставки планується на 2 квітня; прийматиме захід місто Львів.

Для обговорення найважливіших питань, пов'язаних з кар'єрою у сфері інформаційних технологій, тенденцій і прогнозів у цій галузі, Сareer4it залучає найуспішніших представників ІТ-сектору.

У виставці беруть участь міжнародні роботодавці IT та hi-tech компаній, а також представники інших секторів бізнесу, пов‘язаних з застосуванням інформаційних технологій; середніх шкіл, університетів та інших навчальних закладів, де навчають сучасним технологіям; сертифікаційних центрів тощо. Серед компаній-учасників – знані експерти у царині веб, розробки ігор, програмного забезпечення, мобільних пристроїв, телекомунікацій, електронної комерції, електронних платежів та інших сферах застосування IT.

Більше інформації про захід за посиланням.

Інші новини