Меню
WOG став лідером серед національних мереж АЗК з продажу екологічного газу LPG Mustang
24 вересня 2015

На сьогодні мережа автозаправних комплексів WOG стала лідером серед національних монобрендових мереж  з реалізації екологічного та найбільш безпечного для двигунів внутрішнього згоряння газу LPG Mustang. Кількість заправок WOG, де можна придбати цей вид пального на території України, на разі становить 222.

LPG Mustang набирає популярності серед водіїв України, адже є унікальним за своїми мультивластивостями – збереженням запчастин автомобіля в ідеальному стані, скороченням витрат пального та зменшенням викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

Зокрема, за дослідженнями експертів, LPG Mustang – вуглеводневий скраплений газ – має антикорозійні, миючі, змащувальні властивості. Крім того, завдяки тривалому використанню саме цього унікального газу, запчастини автомобіля стають стійкими до зношування, а витрати пального зі зменшенням навантаження на двигун, скорочуються до 10 %.

Крім того, використання скрапленого LPG Mustang забезпечує чистоту двигуна та збільшення його потужності,  мінімальне утворення відкладень в камері згорання, а також запобігає утворенню нагару на впускних клапанах.

У складі інноваційного газу, є спеціальна водо поглинаюча добавка AQUAGASOL (1 літр на 4000 кг газу), яка збільшує здатність розчинення води у пальному  та доглядає за станом запчастин автомобіля:

·  здійснює очисну дію на впускні клапани та паливну систему двигуна;

·  збільшує очисні властивості інших добавок для газу та покращує розпилення пального, його випаровування та повне згоряння у двигуні;

·  покращує та пом’якшує роботу двигуна, знижує максимальну температуру згоряння газу.

LPG Mustang містить багатофункціональний пакет добавок, що розроблений спеціально для захисту запчастин від корозії та значно підвищує їх зношуваність.

У комплексі всі ці добавки дають можливість знизити викиди забруднюючих речовин у повітря. Для прикладу, на кожну тонну використаного бензину в атмосферу виділяється більше 527 мг  вуглекислого газу, тоді як використання скрапленого газу LPG Mustang дозволяє зменшити цю цифру майже втричі – до 176 мг. Саме тому більшість розвинених країн переходять на використання LPG замість звичайного пального. Зокрема, в Європі вже відкрито більше 35 тисяч таких заправок, а в Японії 90 % всіх таксі вже працюють на зрідженому газі.

Інші новини