Меню
WOG повідомляє: всі кредитні зобов'язання компанія виконує згідно з договорами і вчасно, ситуація в компанії стабільна
2 листопада 2018

Офіційно

WOG повідомляє: всі кредитні зобов'язання компанія виконує згідно з договорами і вчасно, ситуація в компанії стабільна

У зв'язку з інформацією щодо кредитних зобов'язань групи компаній WOG, яку поширюють деякі ЗМІ, і помилковими висновками про нестабільність в компанії, повідомляємо наступне:

1. Всі зобов'язання за кредитними портфелями групи компаній WOG можна знайти у відкритих джерелах. Погашення кредитів і відсоткових ставок за кредитами виконуються чітко за графіком погашення, і будуть виплачені в повному обсязі - відповідно до пунктів договорів з фінансовими установами.

Так, на сьогодні фінансові зобов'язання WOG реструктуризовані на 10 років в Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ) і на 15 років в Державному експортно-імпортному банку України (Укрексімбанк). Це дозволить компанії ефективно розвивати свою діяльність і надалі.

2. Ситуація в компанії WOG стабільна і буде залишатися такою в тривалій перспективі. WOG продовжує активно розвиватися на ринку нафтопродуктів і непаливного рітейлу.

Клієнти щодня вибирають WOG за високу якість палива, найсмачнішу каву і рівень обслуговування.

3. Ми відкриті до інформаційних запитів ЗМІ, але не будемо реагувати на нападки або вступати в інформаційні війни з тими, хто поширює завідомо недостовірну інформацію.

4. Склад акціонерів, як і раніше, залишається незмінним: https://online.minjust.gov.ua/edr-search/
Інші новини