Меню
WOG ще раз підтвердив найвищу якість свого нафтопродукту
26 серпня 2015

Станом на 26 серпня практично всі пункти Стратегії розвитку системи контролю якості нафтопродуктів на 2014-2015 роки компанії «ВОГ РІТЕЙЛ» виконані. Це означає, що на підприємствах компанії створена така система контролю якості, яка дозволяє контролювати якість нафтопродуктів, починаючи з прийому танкерних, залізничних та автомобільних поставок та завершуючи контролем поставок палива на автозаправні комплекси (АЗК) компанії.

«Весь ланцюжок пересування нафтопродуктів контролюється та у разі виявлення будь-яких порушень негайно вживаються запобіжні заходи, щоби нестандартний або недостатньо якісний нафтопродукт не попав у резервуари мережі WOG. Крім того, у нас з’явилася можливість здійснювати лабораторні дослідження не лише всередині компанії, а й на міжнародному рівні - з видачею відповідних паспортів якості. Це дозволяє також брати участь компанії в арбітражних спорах з будь-якими контролюючими державними органами», - підкреслив начальний управління контролю якості нафтопродуктів Володимир Гайкалов.

Крім того, у рамках реалізації названої стратегії компанією було створено сім нових та модернізовано чотири існуючих лабораторії компанії. Вони розташовані у Луцьку, Борисполі, Києві та Херсоні. У складі лабораторій є два унікальних прилади з визначення мікровмісту сірки, яких в Україні нараховується лише 4 одиниці. Всі працівники стаціонарних лабораторій пройшли навчання в Національному авіаційному університеті та отримали дипломи Державного зразка.

В майбутньому компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» планує вдосконалити систему контролю якості, розробивши та затвердивши до реалізації Стратегію розвитку системи контролю якості на 2016-2017 роки.

Також у планах – вдосконалювати роботу лабораторій та організувати контроль якості нафтопродуктів при їх реалізації безпосередньо на АЗК. При чому відбір проб для лабораторних досліджень має відбуватися не рідше 1 разу на місяць на кожній АЗК компанії.

Інші новини