Меню
WOG РОЗШИРЮЄ МЕРЕЖУ СВОЇХ АЗК
16 вересня 2014

Компанія ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (мережа АЗК WOG) відкрила новий автозаправний комплекс в Києві. Наразі загальна кількість АЗК мережі в столиці складає 32 об’єкти.

АЗК розташовано за адресою: проспект Червонозоряний, 116. Загальний обсяг інвестицій в проект з урахуванням купівлі земельної ділянки склав понад 2 млн доларів.

Новий комплекс обладнаний 6 автозаправними колонками. Асортимент нафтопродуктів складається зфірмових бензинів: 92 MUSTANG, 95 MUSTANG, високооктановий MUSTANG 100, а також бензин стандарту Євро-5A-95.Лінійка дизельного пального представлена ДПMUSTANG та надсучасним ДП MUSTANG+. В перспективі на АЗК планується встановити газовий модуль з продажу брендованого газу LPG MUSTANG.

Інфраструктура автозаправного комплексу містить: фаст-фуд з широким асортиментом закусок та ексклюзивної кави,а також фірмовий магазинSunMarket.

«Наразі ми робимо все можливе для забезпечення наших споживачів якісними нафтопродуктами стандарту Євро-5. Саме для цього ми імпортуємо пальне з країн Євросоюзу та Білорусі, а також будуємо нові АЗК. Хочу наголосити, що незважаючи на складні часи, ми інвестуємо чималі кошти в безпеку та надійність наших об'єктів, а також у перевірку якості нафтопродукту. Сподіваємось, що згодом ми змінимо уявлення про те, як повинен виглядати сучаснийАЗК», - підкреслив генеральний директор WOG Сергій Корецький.

Інші новини