Меню
WOG розширює мережу автозаправних комплексів
13 жовтня 2015


Мережа WOG, розширюючи асортимент послуг та щоразу підвищуючи їх якість, ніколи не забуває про свою головну місію – забезпечення найякіснішим пальним своїх клієнтів і партнерів. Для цього ми створюємо зручну, комфортну і розгалужену мережу наших автозаправних комплексів по всій Україні і вдосконалюємо її щодня.

Так, в самому центрі України – діловому, культурному, історичному та духовному – у Києві відкрився ще один автозаправний комплекс WOG, який розташований у доступному та зручному для водіїв місці – на Дніпровській набережній за адресою пров. Заводський, 1.


Даний комплекс побудовано у форматі згідно нових стандартів компанії.
"Широкий асортимент товарів у WOG MARKET від хлібо-молочних виробів до побутової хімії дасть можливість економити у часі, купуючи все необхідне безпосередньо на АЗК. А WOG CAFE пропонує здорове і якісне харчування та комфортну атмосферу домашнього затишку", - наголошує Віталій Ткаченко, директор з маркетингу ТОВ "ВОГ РІТЕЙЛ".


Відтепер заправитися найякіснішим пальним та спробувати найкавовішу каву зможуть мешканців всіх Березняків - як на початку масиву, так і в його кінці. По дорозі на роботу та з роботи ми будемо раді бачити своїх клієнтів, аби щодня дарувати їм лише  кращі послуги та враження.
Інші новини