Меню
WOG пропонує заощаджувати разом з карткою «ПРАЙД»
28 вересня 2015

Мережа автозаправних комплексів WOG турбується, щоб її клієнти та власники картки «ПРАЙД» могли не лише отримувати найкращий сервіс та високоякісне пальне, отримували  додаткові послуги для зручності та комфорту, а й заощаджували!

На сьогоднішній день учасники програми "ПРАЙД" можуть скористатися різноманітними акційними пропозиціями. Це і -1 грн/л бонусами на картку  "ПРАЙД"  при заправці від 300 грн, а також додатково гарантовані подарунки (від товарів у магазині до знижок на пальне). Це і різноманітні вигідні пропозиції від акційних партнерських програм ( UniCredit Bank, METRO, Епіцентр і т. д.). Заходьте на сторінку Акції і детально дізнавайтесь про діючі пропозиції.

Нагадуємо, що до кінця року на всіх АЗК WOG діють знижки на пальне для тих, хто щойно приєднався до величезної родини «ПРАЙДУ». Так, при реєстрації картки «ПРАЙД» її власник протягом наступних двох тижнів отримує можливість купувати пальне на АЗК WOG зі знижкою у розмірі 50 копійок за кожен літр.

Наступного дня після реєстрації надійде смс-повідомлення, в якому буде зазначено розмір знижки на пальне та термін її дії.

Нагадаємо, що для реєстрації картки «ПРАЙД» необхідно відправити безкоштовне смс-повідомлення зі словом «ПРАЙД» на номер 8525 або зробити це через мобільний додаток WOG.


Інші новини