Меню
WOG пропонує своїм клієнтам вдосконалений газ LPG MUSTANG за привабливою ціною
25 червня 2014
Заправ своє авто будь-якою кількістю літрів газу LPG MUSTANG та отримай гарантовану знижку 25 копійок на кожному літрі пального — це нова акція від найбільшої української приватної мережі автозаправних комплексів WOG. Термін дії акції — з 25 червня по 30 вересня поточного року. В акції можуть взяти участь усі без виключення власники карток лояльності “ПРАЙД”. Дія акції розповсюджується на всі АЗК мережі по всій території України, де представлено даний продукт.

Мета акції — популяризація принципово нового для вітчизняного ринку пального, брендованного газу LPG MUSTANG. Наразі брендований газ продається на усіх 222 газових модулях, що встановлено на АЗК мережі WOG.

Завдяки спеціалізованим присадкам нове брендоване пальне забезпечує:

- збільшення економії пального;

- збільшення потужності двигуна;

- зменшення викидів в атмосферу;

- підвищення змащувальних властивостей;

- ефективність згорання газу;

- чистоту двигуна;

- запобігання утворенню нагару на впускних клапанах;

- чистоту двигунів з прямим вприскуванням;

- мінімальне утворення відкладень в камері згорання;

- захист від корозії металевих деталей двигуна.

«Газ LPG MUSTANG — це принципово новий продукт для вітчизняного ринку пального. На відміну від звичайного скрапленого газу, який призначено для комунально-побутового використання, наш брендований газ піклується про двигун вашого автомобілю, попереджує корозійні процеси, має змащувальні властивості. Більш того, LPG Mustang — єдине пальне на ринку України призначене для двигунів внутрішнього згорання. Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам спробувати новий найсучасніший продукт за привабливою ціною», — зазначив директор департаменту маркетингу ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» Віталій Ткаченко.

Інші новини