Меню
WOG продовжує підключати АЗК до швидкісного інтернету
5 лютого 2016


Швидкісний інтернет доступний вже на 310 автозаправних комплексах мережі WOG. Відтепер ще більше АЗК значно пришвидшили обслуговування клієнтів, котрі використовують мобільний додаток WOG PRIDE для покупки пального, кави чи контролю витрат на пальне завдяки можливості переглядати та фільтрвати транзакції за чеками он-лайн.

«Наші клієнти почали відчувати переваги програми лояльності WOG PRIDE, отримуючи моментальні знижки та пропозиції, що генеруються в режимі он-лайн», - зазначає директор Департаменту інформаційних технологій ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» Олег Кушіль. Він підкреслює, час авторизації при обслуговуванні по банківських та смарт-картках суттєво зменшився.

Наразі вже 310 АЗК WOG надають безкоштовний доступ до інтернету через Wi-Fi. Заїжджаючи до нас заправитись, ви можете почитати новини на своєму смартфоні, зачекінитись через соціальні мережі чи вирішити робочі справи, разом з тим випити найкавовішої кави, спробувати смачну новинку – італійський хот-дог та інші смаколики.

Високу швидкість, надійність і стабільність інтернет-послуг забезпечує компанія Укртелеком, з якою WOG співпрацює понад 5 років. На черзі підключення до інтернету решти АЗК мережі.

Інші новини